Dinamik Sonbahar Kombinleri

01 Kas 2016

Havanın soğumasıyla birlikte elimiz daha kalın kıyafetlere gitmeye başlasa da kafa karışıklığını üstümüzden atabilmiş değiliz. Gün içinde dört mevsimi peş peşe yaşadığımız geçiş döneminde ne giyeceğimizden çok emin olamıyoruz. İş ve okul hayatının içinde olmak çoğu zaman günde on saatten fazla dışarıda olmayı gerektiriyor. Hal böyleyken hava durumuna göre tek bir kıyafet giymek belli bir saatten sonra terlemek ya da belli bir saate kadar üşümek anlamına geliyor. Bu durumda geriye kalan en mantıklı seçenek “layer up” yani katlar halinde giyinmek.

kom

Moda her gün yeni bir terimle karşımıza çıksa da aslında yıllardır yaptığımızdan çok da farklı bir şey değil, layer up. En basit ve temel haliyle gömlek üstüne kazak giymek hepimizin her sonbahar kış döneminde tercih ettiği giyim tarzlarından biri.

kol

Kat kat giyinirken gün içindeki konforu korumak adına dikkat edilmesi gereken birkaç küçük detay var. Örneğin üst üste giyeceğiniz kıyafetlerin çok kalın olmaması, içten giydiğiniz parçanın üsttekinden dar olması, kumaşların birbirini tutmaması… Bundan sonrası tamamen o günkü hava durumuna ve zevkinize kalmış. Renkli giymekten hoşlanıyorsanız standart sonbahar koyu renklerini bir kenara bırakıp rengarenk katları tercih edebilirsiniz.

ref

Serin havalarda kahverengi, kızıl ve tonlarını tercih ediyorsanız yeni sezonda zevkinize uygun muhteşem parçalar bulabilirsiniz.

beren-kap-bej-nurbanu-kural-181294-1

cift-tarafli-pardesu-yesil-krem-iz-otantik-216609-1

Katlar halinde giymek gün içindeki hava değişimlerine karşı hazırlıklı olmanızı sağlamanın yanı sıra sezon sonu indirimlerinden faydalanmanıza da olanak sağlayacak. Yazlık kıyafetlerin yüzde elli ve üstü indirimde olduğunu düşünürsek oldukça karlı alışverişler yaparak mevsim geçişini gripsiz atlatabilirsiniz.

hirka

Gördüğünüz gibi katmanlar halinde giyinmeye başlamak için oldukça fazla sebep var. Tüm ürünleri incelemek ve sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir