Dinamik Tesettür Kombinler

12 Nis 2016

Her gün başka bir mevsimi yaşadığımız şu günlerde ne giyeceğimizi şaşırmış durumdayız. Yağmurlu günün ardından güneşli bir güne uyanıp akşama doğru üşüyerek eve dönüyoruz. Mevsim değişikliğinin tam gaz devam ettiği havaları hastalanmadan nasıl atlatabiliriz sorusunun en renkli cevabını sizler için hazırladık. Öncelikle her ihtimale karşı çantanızda şemsiye bulundurmanızda fayda var. Hava sıcak olsa dahi yağmurda ıslandıktan sonra hastalanmak kaçınılmaz, bizim tercihimiz gök kuşağı renklerini taşıyan rengarenk baston şemsiyelerden yana.

kombin 3

Evden erken saatlerde çıkıyorsanız kalın giymeyi tercih etmenizden daha doğal bir durum söz konusu değil fakat öğle sıcağında ne olacak? Uzun süre dışarıda olacağınız günlerde panço gibi kat kat giymenize olanak tanıyan parçalar günü kurtarabilir. Pançonuzun rengine yakın düz bir şalla kombinleyeceğiniz renkli pantolonla görüntünüzü renklendirebilirsiniz. Yine düz bir tunik ve yağmur ihtimaline karşın yüksek tabanlı ayakkabılarınızla topuklu ayakkabının ayrıcalığından faydalanırken düz ayakkabının rahatlığını garanti altına alabilirsiniz.

kombin 4

Güneşli havalarda ise pantolon rahatlığını etek şıklığıyla birleştiren etekli pantolonu tercih edebilirsiniz. Kot kumaşın kullanım kolaylığını da beraberinde getiren etekli pantolon dolabınızın vazgeçilmezlerinden olmaya aday. Pantolonlarla da kullanabileceğiniz diz boyundaki tunikle kombinleyerek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Kot kumaşına ve fıstık yeşiline aynı anda uyum sağlayan lacivert şalınızla güne hazırsınız. Son olarak bahar renklerinde kolyeyle kıyafetinize küçük bir dokunuş yaparak daha şık hale getirebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir