Dinamizmin Simgesi Kırmızı

19 Kas 2014

Kırmızı renk gençliğin, mutluluğun simgesidir. İnsana şevk ve hareketlilik kazandırır.Canlı renkler kategorisinde olan kırmızı soğuk havalarda ışığın etkisi ile sizi sıcak tutacaktır. Kan rengi olması bakımından da ruhunuza hem hareketlilik katacak hem de çalışma şevkinizi artıracak.

Aklıma kırmızı deyince İspanya’daki boğa festivalleri geldi ama siz bana aldırmayın 🙂 Orada hayvancağızı hareketlendirmek için kırmızı bez sallamaları ile benim bahsettiğim hareketlilik aynı değil tabi ki 🙂

Yoğun iş hayatınızda bu rengi gününüze dahil etmenizi öneririm. Belki giysiler sizin karakterinizi değiştiremez ama ruh halinizi etkiler.

Sabah işe giderken yaptığınız iyi bir kombin sizin duruşunuzu, konuşmanızı, hatta çalışma şevkinizi olumlu yönde etkileyecektir. İş hayatında ya da akşam gezmesinde kullanabileceğiniz bir kombine ne dersiniz?

Adsız

Ceket: Forever New

Çanta: Saint Laurent

Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir