Doal Alışveriş

18 Eki 2014

 2012’de merakla verdiğim ilk siparişten sonra Doa Kozmetik’te olan ürünleri hiç başka yerden almadım, almam. Yazının sonunda dertli olduğumuz bir konunun çözümü var üstelik. Her indirim dönemi yedeklediğim ürünlerle başlayalım mı?

Keratinli Saç Maskesi; Renkten renge geçmeyi hayat felsefesi edinenlerin gizli silahlarından, saçlarınızı boyamadan önceki gün uygulayarak felaketi en az zararla atlatmayı garanti altına alabilirsiniz.

201432922220_keratinlisacbakimmaskesi

Güneş Kremi; Gidip gitmemekte kararsız olan bu yaz çıkardıkları ürünlerden biri ve bütün aile çok memnunuz, övülmekten şımaran fiyatları 3 haneli markaların güneş kremleri alerji yaptığı yetmez gibi yüzümü tozlanmış çatlak vazolar gibi gösterirken kendisi telatabi olmanın kader olmadığını kanıtladı. – telatabi: güneş kremi sürmeden bütün günü dışarda geçirip eve geldiğinizde eşarbı boneyi çıkarıp yüzünüzü yıkadıktan sonra aynada gördüğünüz kırmızı beyaz yüz.

guneskoruyucuciltkremi

Pirinç Kepeği Yağı; Yüz yıkama jelleri, sabunlar temizlerken kurutuyor malum. Yüzü kuru olanlar ne yapsın? Ben yüz yıkama jelime 2 damla pirinç kepeği yağı katıp yüzümü yıkıyorum, renk eşitleyip beyazlatma etkisi var üstelik.

pirinckepegiyagi

Shea Butter; Özellike kış aylarında çatlayan dudakların ve kuruyan ellerin yakın dostu olmasının yanı sıra saç maskelerinin aranan elemanı.

sheabutter

Saç Kremi; Şişeden akması epey mücadele gerektiren kıvamlı bir ürün, saç maskeleriyle barışık, konsantre denilebilecek kıvamından dolayı duşta kullanmak isterseniz sulandırarak 1 şişeden 3 şişe saç kremi elde edebilirsiniz.

sackremi

Hindistan Cevizi Yağı; Vücut ısısıyla eriyen eğlenceli cana yakın ve saçı da cildi de anında nemlendiren bir yağ.

hindistanceviziyagi

Nemlendirici ürün yelpazesi çok geniş, saç kremleri, cilt serumları sayısız seçenek varken bir konu var ki hepimizin korkulu rüyası; saç açıcı! Sarışın olmak uğruna ya da koyu renk saçtan açık renge geçerken korksak da mecbur kaldığımız açıcı saçı kurutur bazen yakar ve kestirmek zorunda kalarak açıcıya tövbeler etmemizin üstünden birkaç ay geçmeden yine kendimizi açıcı sürülmüş saçımızla gergin bekleyiş içinde buluruz. Saçlarınızın kopmasından korkmayı bir kenara bırakıp açıcıdan sonra yumuşak parlak saçlarınız olmasını sağlayacak çok basit bir yöntem var. Hindistan cevizi yağını ısıttıktan sonra nemli saçınıza sürüp 1 saat sonra yağlı saçınızın üstüne açıcı uygulamak. Hindistan cevizi yağı saç açma işleminin süresini uzatıyor ama sabırlı olun sonunda istediğiniz renge saçlarınızı feda etmeden ulaşacaksınız. Bu yöntemi saç boyasının etkilerini bertaraf etmek için de kullanabilirsiniz. Hangi renge boyarsanız boyayın sonuç parlak ve yumuşak olacak.  Son olarak güzelliğinize güzellik katmak için yaptığınız şeyleri bir de  Kozmik Bakımın verdiği tarihlerde denerseniz en yüksek verimi alacağınıza eminim.

Doa Kozmetik ürünlerinin çoğunu kullandım ama burada tek tek hepsini yazmak yerine her eve lazım dediklerime yer verdim, yoksa anlatsam roman olur, her ürününü ayrı ayrı seviyorum zira. Bu arada deniz, güneş, havuz ve sık duş almanın sonunda saçları kuruyanlar varsa yorumda belirtirse nem maskesi tarifi de paylaşabilirim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, selametle.

Paylaş

Yorumlar

  1. Hacer Sucuoğlu Adıgüzel diyor ki: Ekim 20, 2014 at 00:56:47

    Almak istediğim ürünler vardı ama araştırma fırsatı bulamıyordum, bilgiler için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir