Doğal Kumaş Derilerle Yeni Sezon

13 Ara 2014

Deri giymek kış aylarının baş tacıdır. Ancak bazı dönemlerde deri tasarımlar altın çağını yaşar. Yeni sezon da yani 2014-2015 trendlerinde derilerin altın çağını yaşadığı bir döneme giriyoruz. Yeni sezonda birçok parçada bütünleşmiş olarak çok sık şekilde derileri görmek mümkün. Deri etekler, ceketler, pardesüler ve daha fazlası derilerle süslenmiş detaylar gözünüze çarpacak. Doğal bir kumaş olan hakiki deriyi bulmak biraz zor olsa bile deri görünümlü kıyafetleri herkes giymek ister. Özellikle kloş eteklerin çok fazla tasarlandığı yeni sezonda hareketli zamanlar geçirmek oldukça keyifli olacak. Şimdiden hazırlık yapan tasarımcılar ve üreticiler çoktan yerini aldı. Deri tasarımları giyerken tek bir yerde kullanmaya özen gösterin. Aksi takdirde her yeri deri olan bir görünüm şıklığı değil rüküşlüğü beraberinde getirir.

z-deri-gorunumlu-yarim-klos-etek--siyah--puane-88467-1

Gerçek deri almaya gücünüz yetmese bile deri görünümlü kloş eteğe ne dersiniz? İncelemek için hemen göz atın.

z-yakasi-ve-kol-uclari-dantelli-deri-ceket--murdum--pinar-sems-58970-1

İster spor bir etek, ister klasik eteğinizle kombin yapabileceğiniz mürdüm renk deri ceket için tıklayın…

Deri giymek sağlık olarak önemli olsada birçok insan için temin etmek güç olabilir. Bu yüzden kıyafette gerçek deriye bütçeniz yetmiyorsa ayakkabı ve çantada kullanın. Ayaklarınızın rahatlığı ve sağlığı açısından uzun yıllar kullanacağınız deriler yeni sezonda şık modellerle geliyor. Bağcıklı uzun deri çizmeler kloş etekleriniz altında çok şık duracak.

deriiii

Doğal kumaş döneminde derilerin hızla yer aldığı moda dünyasında kendinize küçük bir parça ayırın. Özellikle şık çizmelerle sezonun trendlerini doyasıya yaşayarak şıklığınızdan ödün vermeyin.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir