Dolabınızda Bahara Yer Açın!

12 May 2017

 

Hava her gün daha da ısınırken ağaçların kuruyan yaprakları yeşeriyor, kuru dallar çiçek açıyor, güneş bütün gün ışıl ışıl içimizi aydınlatıyor. Kuş cıvıltıları ve dalga sesleri içinde yaşayamasak da bu baharın canlı ve renkli havasını günlük hayatımıza taşıyamayacağımız anlamına gelmiyor. Rengarenk bahar etkisini kıyafetlerinize yansıtabileceğiniz birkaç tesettür giyim modelini sizler için bir araya getirdik.

Morun en güzel tonunu taşıyan elbise balıkçı yaka modeli sayesinde “ensem açıldı mı, peki ya boynum görünüyor mu?” sorunlarını ortadan kaldırıyor. Sarı, turuncu, yeşil, mavi, somon gibi canlı renklerdeki şallarla kombinleyerek cıvıl cıvıl bir görüntü elde edebileceğiniz gibi lacivert, gri gibi renkler kullanarak sadeliğinizi koruyabilirsiniz.

Çiçek desenli baskılı tunik ve tuniğin renklerini ortaya çıkaran yelekle birlikte takım rahatlığını spor şıklıkla harmanlayan tunik yelek takımı kot pantolonla ve hatta eşofmanla kullanabilirsiniz. Tuniğin içindeki renklerden bir şalla tamamlayabileceğiniz takımı bordo gibi kontrast renklerle giyerek dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Spor ve şıklık arasındaki ince çizgide kusursuz bir duruş sergileyen takımı her türlü ortamda tercih edebilirsiniz.

Bahar etkisini evde de sürdürmek için palmiye desenli taytlı takım şahane bir tercih olabilir. Nefes alan kumaşı ve bol modeliyle konfor sağlayan pijamanın üstünü içinden uzun kollu badi giyerek tunik olarak kullanmayı da deneyebilirsiniz. Tek parçayla iki kuş vururken palmiye desenli tuniğinizin aslında pijama olduğunun anlaşılması ise tek kelimeyle imkansız.

Dört mevsim siyahtan vazgeçemeyenlerdenseniz sarı lale detaylı ferace bahar renklerini gardırobunuza dahil etmenin en garanti yolu olabilir. Yeşil, siyah ya da sarı şalla kombinleyebileceğiniz feraceyi günlük tercih edebileceğiniz gibi özel günlerde de kullanabilirsiniz. Giy çık pratikliğini şıklıkla buluşturan ferace terletmeyen kumaşıyla yazın da imdadınıza yetişecek.

Sarı laleler güvenli kara bölgenizden çok uzaktaysa siyah üstüne gold süslemeli tunik ufak dokunuşlarla da olsa giyiminizi hareketlendirmenizi sağlayacak. Pamuklu ve dökümlü kumaşı sayesinde hareketlerinizi kısıtlamadan serin tutan tunik sıradan siyah tuniklere kusursuz bir alternatif sunuyor. Siyah şifon şalla günlük kombinlerinizde tercih edebileceğiniz tuniği gold şalla kombinleyerek davetlerde de kullanabilirsiniz.

Tesettür giyim özel yaz kombinleri yazımıza göz atarak alternatif ürünleri inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir