Dost Mekan Dostan Cafe

12 May 2015

Dostan Cafe ve Mantı Evi; son dönemlerde yükselen trende sahip, tarih kokan Süleymaniye‘de bulunuyor. Aile işletmesi olan mekan size eşsiz yemeklerle beraber sıcacık bir ortam sağlıyor. Ayrıca alkolsüz mekan olması sebebiyle tercihlerinizde ilk sıralara gireceği bir mekan. Kayserili sahibesi Havva ablanın elinden farklı çeşitlerde sunulan mantı dışında, pide, köfte, hamburger, kahvaltı, salata, tatlı ve çok daha fazlası mevcut. Herkese ve her keseye uygun yemek çeşitlerinin güzel müzik dinletisi eşliğinde, usta personelle hızlı bir şekilde sunulduğu mekanda tarihi yarım adanın havasını soluyacaksınız.

manti-evi

manti-evi

Zemin katta döner restoranı bulunan, 1. ve 2. katta açık kapalı oturma alanlarına sahip mekanda özel kutlamalarda yapılabiliyor.  Nargile ikramı ve en önemlisi mekanda mescit bulunuyor.

manti-evi

manti-evi

Dostan Cafe, sıcak yaz günlerinde lezzetli yemekleri ve samimi ortamı ile misafirlerini ağırlamayı bekliyor. Mutlaka gitmenizi, mantısını ve gül baklavasını tatmanızı tavsiye ederim.

manti-evi

manti-evi

Dostan Cafe ve Mantı Evi
Adres: Süleymaniye Mah. Süleymaniye Cad. No:21 34116 İstanbul
Telefon:(0212) 511 10 74
[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir