Duanil 2017 Eşarp Modelleri Modanisa'da!

27 Dec 2016

Dualarla, heves ve çabalarla kurulan ve yeryüzündeki milyonlarca detaydan ilham alan özgün tasarımların sahibi Duanil Marka eşarplar artık Modanisa‘da yerini aldı. Modanisa’ya özel hazırlanan tivil eşarp koleksiyonu alışılmışın dışında 98,5*98,5 ebatlarında üretildi. Kesinlikle kanserojen boyar maddelerin kullanılmadığı renk renk, desen desen eşarplar artık bir tık mesafede.

Kolay şekil alabilen ve yıkanabilen özellikteki eşarpların kenar kıvırmaları özel bir ekip tarafından özenle hazırlanıyor. Piyasada bu özene sahip bu fiyatta eşarplar bulmak neredeyse imkansız!

Anadolu Esintileri…

Arap’larda Damaks diye bilinen Şam Gülü’nden esinlenerek hazırlanan motiflerden, barok desenlere, morlardan altın rengine kadar Anadolu’yu ruhumuzda hissettiren eşarplar!

baroque-esarp-mor-duanil-259268-4  danaks-esarp-siyah-gold-duanil-259276-4golden-esarp-siyah-beyaz-duanil-259281-4

Gardıropların Olmazsa Olmazı Siyah & Beyaz!

Moda kelimesinin geçtiği her cümlede yer alan, her mevsimde kullandığımız ve bir çok kıyafetimiz, dış giysilerimiz ile konbinlediğimiz asilliğin, mütevaziliğin rengi siyah ve beyaz, geometrik desenlerde ve bohem tarzda iki seçenek ile koleksiyonda yerini aldı.

geometric-waves-esarp-siyah-beyaz-duanil-259273-4bohemian-esarp-siyah-beyaz-duanil-259278-4

Çiçek Desenleri İle Ruhumuz Hep Bahar!

Çiçek ve yapraklardan alınan ilham ile ortaya çıkan desenler alışılmışın dışında mavi ve kırmızılarla kombin edilerek genç ve dinamik bir konsept yakalamış.

leaf-flowers-esarp-mavi-duanil-259271-4leaf-esarp-mavi-pembe-duanil-259263-4

Doğadan İlham Alan Renk Ve Desenler!

Sarılar, lilalar ve pembeler… Etnik detaylarla cıvıl cıvıl renklerin ahengi muhteşem! 90’ların başlarında şallarda, elbiselerde çok sık kullanılan şal desenleri yeniden moda olacak! Deniz canlılarından detayların bulunduğu eşarp ise küçük hanımların gözdesi olmaya aday.

bohemian-esarp-su-yesili-sari-duanil-259262-4paisley-esarp-lila-mavi-duanil-259272-4submarine-esarp-lacivert-duanil-259279-4

Fraktalların Eşarba Dönüşü!

Fraktal; çoğunlukla kendine benzeme özelliği gösteren karmaşık geometrik şekillerin ortak adıdır. Fraktallar, geometrideki kare, daire, küre gibi basit şekillerden çok farklıdır. Bunlar, doğadaki, tanımlanamayacak pek çok uzamsal açıdan düzensiz olguyu ve düzensiz biçimli tanımlama yeteneğine sahiptir. Fraktal terimi parçalanmış ya da kırılmış anlamına gelen Latince “fractus” sözcüğünden türetilmiştir. TDuanil fraktal desenlerini degradeli şekilde eşarplarda kullanmış ve ortaya matematikle birleşen sanat ortaya çıkmış.

fractal-esarp-kirmizi-duanil-259270-4geometric-fractal-esarp-pembe-duanil-259264-4geometric-fractal-pink-esarp-pembe-duanil-259277-4

Tüm koleksiyonun fiyatı 44.90 TL. Detaylı incelemek ve sipariş vermek için tıklayın!

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *