Duanil Eşarp Marka Hikayesi ve Tasarımları

09 Eyl 2016

 

Yepyeni bir eşarp hikayesi yazıyor Duanil! Özgün tasarımları, az sayıda yaptıkları üretim ile sizi özel hissettirecek eşarplar… Dualarla, emeklerle kurulmuş bir marka Duanil. Akademik eğitimini kumaş ve grafik tasarım üzerine alan ve tekstil sektöründe uzunca yıllar çalışmış olan genç sahibesi Nilgün Hanım’ın hayallerine arkadaşlarının ”dua et Nilgün” demesiyle isimlenmiş bir marka. Hayallerini 92*92 cm’e sığdırıp baş tacı yapmak isteyen tasarımcının eşarpları adeta birer tablo gibi! Üstelik kanserojen boyalara asla yer verilmiyor ve ürünler organik %100 ipek. Yıkamada da bozulmayan bir dokuya sahip.

Duanil Eşarp Modelleri

Kimi zaman doğadan, çiçeklerden, kimi zaman canlılardan bazen de hayal gücünü zorlayan geometrik desenlerden etkilenen tasarımcı çizgi ve gölge çalışmaları ile eşarpları adeta bir resim gibi şekillendiriyor. Hepsinin ayrı ayrı hikayeleri olan tasarımlarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

eşarp orkide desenli eşarp mor eşarp zincirli eşarp geometrik eşarp siyah beyaz eşarp twill eşarp desenli eşarp

Bayramda sevdiklerinize bu özel eşarplardan hediye edebilirsiniz. Özel kutularda kargolanan eşarplar unutulmayacak ve kolay kolay eskimeyecek bir hediye olacaktır.

Çiçeği burnunda marka tesetturgiyim.com okurlarına özel %20 indirim yaparak sizlere eşarplarını sunuyor. Eşarpları satın almak için Duanil’in İnstagram sayfasını takip edebilir veya Whatsapp’tan (533 565 48 46) sipariş verebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir