Duanil’den Beklenen Bayram İndirimi

19 Ağu 2017

 

Kısa sürede isminden söz ettirmeyi başaran Duanil Eşarpları, sevenlerini mutlu edecek bir indirimle bayrama hazırlanıyor. Piyasaya çıktığı günden bu yana özgün tasarımları desenseverler tarafından tercih edilen markanın bayram için hazırladığı marin ve güneş etkisi barındıran eşarplarını inceleyelim.

Yaprak desenleri bu yıl oldukça trend olunca Duanil Eşarplar da bundan nasibini almış. Alışılmışın dışında renk kombinleri ile yaz bitmeden tanışın!

Herkesin içinde biraz ‘mavi’nin olduğu görüşüyle yola çıkarak tasarlanan Deniz Altı Desenli Eşarp, sizleri tesettür giyimin kalıplarının dışına çıkarıyor. Deniz altında doyumsuz bir yolculuğa çıkmanızı sağlayacak olan bu ürün, aynı zamanda birbirinden farklı renkleri ustalıkla bir arada kullanabileceğinizi sizlere gösteriyor.

Geometrik desenler, leoparlar… Denim parçalarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz sportif eşarplar…

Her sezon yoğun talepler üzerine farklı renklerini üretiyor papatya deseninin. Ruha adeta gençlik ve dinamiklik etkisi vermiyor mu papatyalar?

İster sevdiklerinize bayram hediyesi, ister kendinize yapacağınız bir jest! Bayrama kadar tüm ipek görünümlü özel dokuma twill eşarplar kargo dahil 34,90 TL, %100 organik ipek eşarplar ise 79,90 TL.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir