Dünyanın En Ünlü Tesettür Modeli Geliyor

20 Mar 2018

 

Halima Aden, Modanisa.com için Türkiye’de olacak.

Kenya’daki Birleşmiş Milletler mülteci kampından moda dünyasının en ünlü top modellerinden biri olma hikâyesiyle ilgi çeken dünyanın ilk tesettürlü top modeli Halima Aden Modanisa için 24 Mart Pazar Günü İstanbul’a geliyor. İstanbul’da kaldığı süre içerisinde Çırağan Otelinde Boğaz manzaralı bir süitte konaklayacak.

Rihanna Fenty Beauty koleksiyonunun marka yüzü olan ve Kim Kardashian’ın eşi, ABD’li rap şarkıcısı Kanye West’in Yeezy koleksiyonu için New York’ta podyuma çıkan dünyaca ünlü top model, Raşit Bağzıbağlı’nın Modanisa’ya özel tasarladığı ilk TASARIM TESETTÜR ABİYE koleksiyonunun Emaar Square Mall‘da gerçekleşecek özel defilesinde baş manken olarak podyuma çıkacak.

ABD’nin Minnesota eyaletinde yapılan güzellik yarışmasında, bikinili bölümde tesettür mayosuyla yürüyen dünyanın ilk tesettürlü top modeli Halima Aden için yarışmanın sunucusu tarih yazdığını söylerken, 2016 yılında katıldığı güzellik yarışmasında, kazanamasa da dünya çapında popülarite elde eden Aden, moda dünyasının en ünlü tesettürlü top modeli olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Halima Aden, Modanisa, Tasarım, Tesettür Tasarım Koleksiyon, Raşit Bağzıbağlı

Halima Aden, Modanisa, Tasarım, Tesettür Tasarım Koleksiyon, Raşit Bağzıbağlı

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir