Dünyanın İlk Online Tesettür Defilesi Modanisa ile Türkiye'de

26 Ağu 2014

modanisa-defile

Ülkemizde Mayıs 2011 tarihinde kurulan ve tesettür giyime uygun seçenekler sunan Türkiye’de muhafazakâr modern kesimin ilk alışveriş sitesi Modanisa, yeni etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Bu yıl 3’ncü kuruluş yılını kutlayan Modanisa.com, bu kısa süre içerisinde dünyada tesettür modasında söz sahibi olacak bir konuma ulaştı. Modanisa’nın 28 Mayıs’ta İstanbul’da düzenleyeceği tesettür defilesi için şimdiden Malezya’dan ABD’ye, Mısır’dan İngiltere’ye kadar yaklaşık 50 ülkeden binlerce moda takipçisi kayıt yaptırdı.

ÜNLÜ TASARIMCILAR KATILACAK

Pınar Şems, Mustafa Dikmen, Pınar Akşam, Medine Tesettür, Ayşen Özen, Zeynep Bilyay, Müslima Wear, Sultan Ferace gibi yurtiçi ve yurtdışından tanınmış tasarımcıların o güne özel tasarımlarının sergileneceği defilenin, online olarak tüm dünyada yaklaşık 300 bin kişiye ulaşması bekleniyor. Moda dünyasının önde gelen tasarımcıları ile birlikte, Modanisa müşterileri, moda bloggerlerı, Modanisa ailesi ve basının bir araya geleceği ve Stüdyo Vogue’da gerçekleştirilecek defile, Türkiye’de ve dünyada takip edilebilecek.

Modanisa müşterilerine bir ayrıcalık sunuyor. www.modanisa.com’da yer alan formu dolduran 10 şanslı katılımcı defileyi yerinde izleyecek. Müşteri ve katılımcılara defilede yer alan tasarım ürünlerinden hediye edilecek. Sizde bu şansı yakalamak için hemen formu doldurun.

Modanisa.com Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Türe, dünyada ilk online tesettür defilesinin ülkemizde ve bir Türk şirketi tarafından gerçekleştirilecek olması olduğuna vurgu yaparak, “Hem 3. yılımızı ses getirecek bir etkinlik ile kutlamayı hem de tesettür modasında Modanisa markasının ve ülkemizin ulaştığı gücü tüm dünyaya göstermek istiyoruz” dedi.

modanisa-defile-3 modanisa-defile-4

modanisa-defile-5 modanisa-defile-6

modanisa-defile-7 modanisa-defile-8

TESETTÜR MODASINA YÖN VEREN MARKA

Modanisa.com’un modanın yenilikçi ve öncü rolünü benimseyen bir marka olduğunu belirten Kerim Türe, şöyle devam etti: “3 yıl önce, dünya tesettür modasına yön veren bir marka olmak hedefiyle yola çıktık ve emin adımlarla bu yolda ilerliyoruz. Bu amaçla, muhafazakâr giyimin de modası olduğunu düzenleyeceğimiz yeni-farklı etkinliklerle duyurmaya devam edeceğiz.”

3 YILDA DEV BÜYÜME

Tesettür giyime seçenekler sunan Modanisa’da, binlerce ürün tüketiciler ile buluşuyor. Yurtiçi ve yurtdışıdan günde yaklaşık 150 bin kişi tarafından ziyaret edilen Site’nin aylık ziyaretçi sayısı 4 milyon kişiyi bulunuyor.

modanisa-defile-2

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir