Efkeyem Marka Özgünlük

01 Haz 2015

Efkeyem tesettür giyim, kendine has tarzı ve özgün bakışı olan bir marka. Özellikle etek-ceket takımlarında çapıcı dokunuşları, etnik esintileri bir araya getirmiş ve tabiri caizse modernize olmuş bir klasik çizgi ortaya çıkarmış.

tesettur-giyim

tesettur-giyim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İş hayatında bayanların rahatlıkla tercih edebileceği bu takımlar aslında akşam yemeklerinde, önemli günlerde ve mekanlarda da tercih edilebilecek ve edildiğinde de kendi tarzınızı konuşturabilmiş olacağınız takımlar.

tesettur-giyimAbiye giyimde de şal desenli kumaşlar tercih edilmiş. Şal deseni bu sezonun trend desenlerinden olmakla birlikte, abiye giyimde kullanılması, abiyenin derecesini biraz daha gündelik şıklığa yanaştırarak hemen hemen her önemli zamanınızda tercih edebileceğiniz bir konuma getirir.

tesettur-giyim

tesettur-giyim

Özellikle etnik esintiler içeren desenlerin kullanılması değişik bir hava yaratmış. Kullandığınızda kendinizi dizilerdeki eski zamanları yaşayan kadın olarak aynada gördüğünüzü düşüneceksiniz.

tesettur-giyim

 

tesettur-giyim

Görsellerdeki Efkeyem eteklerini ekru yada siyah bir triko kazakla, hatta gömlek üzeri triko kazakla kullanabileceğiniz gibi, yazın da bebe yaka gömleklerin yakasında kullanacağınız minik kurdelelerle kombin edebilirsiniz. İstediğinizde elegan, istediğinizde feminen olabileceğiniz kıyafetler her hanımın dolabında olması gereken modellerdir.

Modern havaya sokabileceğiniz bu parçalar, incelenmek için aşağıdaki linkte beklemekte hanımlar… 🙂

http://goo.gl/Ynlhc6

Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir