Ekose Desenli Tunikler

05 Eki 2015

Bazı parçaların, detayların, renklerin ve kesimlerin modası hiç geçmiyor. Daima hafızalarda yer ediyor ve tüm sezonlarda yer almalı hissi veriyor. Bunlardan birisi ekose deseni… Özellikle ekosenin çocukluğumuzdan kalma özel bir yanı var. Küçük ya da büyük ekoseli etekler, elbiseler çocukluk yıllarımızın unutulmazları arasında. Çoğumuz ekoselerle bütünleşmiş ve vazgeçilmezlerimizin başında tutmuşuzdur. Buna en büyük etkenlerden birisi de okul formalarımızın ekoseli olmasıdır. Elbette trend diye bir gerçek var ve altı ayda değişerek karşımıza çıkmakta. Bu yüzden o sezonun trendleri modaya uygulanarak yenilenmektedir. İşte, 2016 sonbahar mevsimine özel renkler, çizgilerle ekose desenli tunikler karşımıza tekrar çıktı. Geçmişin izlerini taşıyarak moda severlere sunulmakta olan ekoselerle güzel bir kış sezonuna hazır mısınız?

ekoseli-tunik--kirmizi--refka-150472-1

Ekoselerde kırmızı renk olmazsa olmaz gibi geliyor ve genellikle kırmızı aralara serpiştiriliyor. Pamuklu kumaşıyla uzun ekoseli tunik sizi yeni sezonda karşılayanların başında.

kareli-tunik--kahve--benin-150502-3

Kahverengi sonbaharın vazgeçilmezi. Yıllar geçse bile kahve tonları sonbahardan ayırılmıyor. Lacivert geçişleri, manşetlerindeki renk skalası ile hem tunik, hem gömlek olarak kullanacağınız modeli dolabınızın vazgeçilmezi yapabilirsiniz.

kollari-ekoseli-tunik--yesil-ekose--benin-143997-1

Ekosenin bu halini çok seveceksiniz. Spor giyinmeyi seven gençlerin dolabının ayrılmaz bir parçası olacak gibi gözüküyor.

robali-ekoseli-tunik--gri--benin-144000-144000-1

Moda yine trendleriyle harmanlanarak karşımıza çıkıyor demiştik. Ekose  ve roba ikilisini harmanlanması günlük spor şıklığınıza eşlik edecek.

etegi-ekoseli-tunik--grimor-ekose--benin-143998-2

Kapşon severler burada mı? O halde bu ekoseli tunik tam size göre. Ekoselerden haz etmeseniz bile bu modeller içiniz ısınacak ve belkide ilk kez hayatınızda ekoseye yer vereceksiniz.

Tüm bu modeller ve daha fazlası için tıklayınız

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir