Ekose Sezonu Açıldı!

10 Nov 2016

 

Sonbahar sonrası yavaş yavaş kışa doğru adım atarken sıcak kıyafetler aramak en doğal ihtiyaçtır. Elbette kışın sıcak kıyafetler kadar bir de şık olması da önem arz ediyor. Genellikle giyinmeyi seven kadınlar için sadece korunmak değil şıklıkta önemlidir. Kışın için vazgeçilmeyen şıklık daima ekoselerdir. Geçmişten günümüze taşınan ekoseler günümüzde de varlığını fazlasıyla koruyor. Özellikle nostalji yapmak isteyenler için son derece idealdir. 2016-2017 ekose sezonunda tunikler, elbiseler şıklığınıza şıklık katacak. Yeni sezonun modellerine göz atarak karar  verebilirsiniz. En azından sezonun modelleri hakkında detaylı bilgi edinerek giyinecekleriniz hakkında fikriniz olacaktır. Şimdi ekose sezonuna hep birlikte göz atalım;

ekoseli-tunik-kirmizi-siyah-gizem-kis-242926-1

Ekoseler yeni sezonda tunikler olarak fazlasıyla karşınıza çıkacak. Pantolon ve tunik ikilisi hiçbir zaman bitmez. Büyük ekoseleri ve dökümlü kumaşı ile şıklığı yansıtan bu tunik favoriniz olabilir.

guz-ekoseli-tunik-lacivert-selma-sari-design-249194-1

Önü kısa, arkası hafif uzun olan bu modele ne dersiniz? Günlük giyiminize son derece etki edecek bir modeldir.

fermuarli-hirka-gri-insirah-tesettur-244664-4

Fermuarlı hırka sayesinde soğuk kış günlerine sıcak bir adım atın.

ekoseli-gomlek-lacivert-koton-231847-1

Etek üstü gömleklerde spor giyiminize sıcak bir hava katacak.

ekoseli-tunik-haki-eva-fashion-243924-1

Hem tunik, hem de elbise havası olan bu modeli çok seveceksiniz. Dar paça pantolonlarınız ile rahatlıkla kullanma keyfi yaşayın.

ekoseli-elbise-bordo-benin-235121-3

Rahatlığı sevenler askılı bir elbiseye ne dersiniz? Giyip çıkacak ve gideceğiniz yere hemen hazırlanacaksınız.

serena-elbise-kiremit-zehrace-164444-10

Sadece günlük hayatınızda değil dilerseniz davetlerde de kışın sıcak bir giyim tarzı yakalamanız mümkün. Ekoselerin hem nostalji bir havası var, hem de oldukça sıcak tutan özelliği var. Tüm ekoseleri daha yakından incelemek için tıklayın…

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *