Ekosede Ulviye Portakal Bir Numara

05 Şub 2015

Bir tasarımda kumaşın cinsi %70 polyester %30 pamukluysa olay benim için bitmiştir. %100 polyester kullanan tasarımcılardan sonra %30 pamuk içeren kumaşlardan yapılan kıyafetler daha çok ilgimi çekiyor. Üstelik birde kendi tarzımın çizgilerini çok iyi taşıyorsa değmeyin keyfime 🙂 Ulviye Portakalı’ın tasarımları tamda ihtiyacım olanı karşıladı bu sezon. Özellikle ekoseli tuniklerine hayran kaldım. Kış aylarını göz önüne alırsak biraz daha kalın kumaşlardan yapılan ürünlere gidiyor elim. İlk gördüğümde çok beğenerek aldığım uzun tunikler tabi bana ferace gibi upuzun oldu 🙂 Uzun giymeyi seviyorum. Uzun olsun üç kuruş fazla olsun benim için diye düşündüğümde Ulviye Portakal tunikleri keyfimi yerine getirdi. Birbirinden şık ve kaliteli ekose tuniklerine göz atalım. Sizde sezon bitmeden, ürünler tükenmeden temin etme fırsatı yakalayın.

ulviye-portakan-modanisa-6

Bu sezon haki yeşiller çok moda olunca güzelim tuniği es geçtim. Dolabımda biraz yeşile fazla ağırlık verince farklı renklere kayma yaptım haliyle.

ulviye-portakan-modanisa-5

 

Tabi ki; daha güzeliyle karşılaşınca yeşili unuttum. Deri süslemeli bu tunik  hem çok güzel, hem de kumaşı günümüze göre oldukça kaliteli. Benim tercih ettiğim model bu oldu.

ulviye-portakan-modanisa-4

 

Birde kaz ayağını gördüğümde görmez olaydım dedim. 2015 sezonu kazayağı dönemini yaşarken hala alamamış olmanın acısına birde bu güzelim tunik  yaşattı bana 🙂

ulviye-portakan-modanisa

 

Güzel ekoseli tunik sendromunu atlatmaya çalışırken karşıma yeni modeller çıkmaz mı? 🙁 en güzeli bu olsa gerek. Birde maviyi sevmeyerek sonradan mavi tutkunu olan ben için muhteşem ürünler arasında.

ulviye-portakan-modanisa-2

 

Bitmedi tabi ki; ben yeterince kalpten gittim bu güzelim modellerle sizde her birine sahip olmak isteyip sadece birini temin edebilmenin acısını içinizde hissedin 🙂 Şaka bir yana kumaşının akıcılığı, uzun olması, deri detaylarla süslenmesi oldukça şık. Birde ekose dikimi zordur ve dikişlerde karelerin denk gelmesi benden tam not aldı. Sizde böylesine güzel tunik modellerini incelemek ve satın almak için tıklayın…

 

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir