En Tarz Hasır Şapka Modelleri

23 Ağu 2017

 

Yaz tatilini bu aya bırakanlar sabırlarının karşılığını alacaklar gibi duruyor. Malum İstanbul’da kavurucu sıcaklar herkesi olumsuz etkiliyor, klimalı ortamda bile çalışmak zorlaşıyor. Tatili sona bırakanlar için birbirinden şık hasır şapkaları derledim. Sezon sonu indirim avantajlarından faydalanabileceğiniz ve kolay ulaşabileceğiniz, e-ticaret siteleri bulunan markalardan seçtiğim modelleri inceleyelim:

H&M

 

H&M mağazalarında aradığınız ürünü bulmak öyle kolay değil! Özellikle hafta sonları kalabalığında ve düzensiz raflar arasında vakit kaybetmeden internet sitesinden tek tıkla istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Bedenleri de mevcut olan bu şapkaların fiyatları 9,99 -39,99 TL arasında değişiyor. Kafa yapınız büyük değilse çocuk reyonundaki modelleri de incelemenizi öneririm.

Yargıcı

Her daim kaliteden ve tarzından ödün vermeyen Yargıcı’nın şapkaları da indirimden nasibini almış. Sezon başından 99.90 TL’leri gördüğümüz etiketler, 44,90’a kadar inmiş.

DeFacto

DeFacto’da bedenler tükenmek üzere! Fiyatlar ise 19,99 TL civarında.

Trendyol

Trendyol’da sevilen butiklerden Oxxo, Trendyolmilla ve YLondon’dan seçtiğim modellerin fiyatları da 29,99 ile 39,99 arasında değişiyor.

Koton

Son olarak Koton’un capcanlı ve birbirinden şık hasır şapkalarına yer verdim. Bu şapkların fiyatları ise 14,99 TL.

Sıcak tatil günlerinde güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemek için mutlaka kullanılması gereken hasır şapkalardan istediğinizi seçin ve mutlaka seneye yaz için de bir tane alın. Zira sezon başlarında üç katı fiyatlarla karşılaşacaksınız.

Şimdiden iyi tatiller!

 

Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir