Enerjinizi Yükseltecek Kap ve Tunik Modelleri

24 Eyl 2015
Dökülen yapraklar ve hafif esen rüzgarlar ile sonbahar kendini yavaş yavaş hissettiriyor. Göçmen kuşlar uzak diyarlara konmak için çoktan yola çıktılar bile. Günler gitgide kısalarak yerini geceye bırakıyor. Yakında evlerimizden kestane kokuları, patlayan mısır sesleri yükselmeye başlayacak. Biz hala güneşli günlere özlem duysak da canlı doğa yerini solgun renklere bırakmaya başladı bile.
Değişen havayla birlikte mevsim geçişlerinde yorgun düşen vücudumuzu  zinde tutmaya daha fazla özen göstermemiz gerekiyor. Uygulamada bazı sıkıntılar yaşansada; artık herkes beden sağlığını nasıl koruyacağını çok iyi biliyor. Peki ya ruhumuz? Onun korunmaya, kollanmaya, pohpohlanmaya ihtiyacı yok mu? Elbette ki var. Hadi şimdi gelin hem bedene hem de ruh sağlığımıza hitap eden enerjinizi yükseltecek kullanışlı kap ve tunik modellerine hep birlikte göz atalım!

kapsonlu-yelek--mavi--benin-143303-143303-3 kapsonlu-kap--lacivert--benin-141600-1

Spor-şık parçalarla kotun rahat dokusunu bir arada hissetmek gibisi yok.

kapsonlu-kap--yesil--armine-133621-1 kapsonlu-kap--kiremit--refka-146474-2

Doğanın renk tonlarına dolabınızda yer açın ve rahat hissettirecek parçalardan vazgeçmeyin.

kapsonlu-kap--lacivert--kayra-153745-153745-4 kapsonlu-kap--gri--kayra-153737-2

Bu sonbahar kapşonluları üzerimizden çıkarmayacağız. Çünkü hem rüzgardan hem de yağmurdan korunmamıza yardımcılar. Sonbaharda solan renklere inat capcanlı giyinmeyi deneyin, enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Kendinize iyi bakın ve gülümsemeyi unutmayın…

Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir