Eşarp ve Şal Modellerinde Sevilen Adresiniz Paris Eşarp!

26 Ağu 2014

Paris Eşarp grubu sahibeleri Gönül Özsoy ve Didem Coşkun; 2004 yılında biraz heves biraz merak, biraz da ek gelir amacıyla internet üzerinden eşarp ve şal satışına başlayarak, zamanla ticareti çok sevdiklerini farkedip sektöre giriş yapmışlar. 10 yıldır eşarp piyasasının içinde faaliyet göstererek, ithal 0 ipek eşarp satışı yapıyorlar. Kaliteyi öncelik edinip müşterilerinin memnuniyeti açısından sürekliliğini devam ettiriyorlar. Binlerce çeşit renk ve markadan oluşan zengin bir stok barındırıyorlar. Gelmiş oldukları nokta da büyük bir kitleyi kazanmış olmaları ve geri dönüşümlerin olumlu yönde gitmesi Gönül Hanım ve Didem Hanım’ı oldukça mutlu ediyor ve işlerine daha sıkı sarılmalarını sağlıyor.

Paris Eşarp; Armine, Aker, Gucci, Vakko, Valentino gibi dünya markalarının eşarp ve şal modellerini uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Ürünleri ayrıntılı incelemek ve sipariş vermek için facebook ve instagram hesaplarından takip edebilirsiniz….

paris-esarp-modelleri-3

paris-esarp-modelleri

Sizin için seçtiğimiz eşarp modellerinde, Paris eşarbın takı kombini gözlerden kaçmıyor.

paris-esarp-modelleri-2

Paris Eşarp ailesine tesetturgiyim.com olarak başarılar dileriz.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir