Escarel İle Tarzınıza Minimum Şıklık

29 Ara 2015

 

Giyinmeyi, şık olmayı her kadın ister. Çünkü kadın kadındır. Şıklık onun için her şeyde var olmalıdır. Uyumlu olmak ya da zıtlığın içerisinde uyumu yakalamak kadının doğasında var. Renkleri birbiriyle dans ettirir, yeri gelir her bir parçayı birbirine bağlar. Biri birinden ayrı olamaz kadın için giyinirken… Kimi minimal, kimi feminen, kimi maskülen tarzda giyinerek şıklığını konuşturur. Bu yüzden minimal tarzda giyinebileceğiniz, şıklığınızı mimimum derecede sağlayacağınız parçalarla tanışın. Nasıl mı? Escarel markası size hayal ettiğinizden daha fazlasını veriyor. Tek bir parça ile şıklığı elde edeceğiniz markanın parçalarına hep birlikte göz atalım.

volanli-gomlek--saks--lasiea-165773-1

Mesela tek bir gömlek sizi olabildiğince şık yapabilir. Volan detayları, rengi, kumaşın akıcılığı şık olmanıza yeterlidir. Minimal tarzı seviyorsanız fazlasına gerek yok. Çünkü Escarel size fazlasını verecektir.

kalem-pantolon--haki--lasiea-165811-2

Kalem pantolonlar oldukça sade ve şıktır. O yüzden tek bir pantolonla seçeceğiniz bluzun uyumu size yeterli gelecektir. Üstelik minimal tarz size rahat ettirir.

lazer-kesim-ceket--lacivert--lasiea-165794-1

Hızlı gelişen davetler bir kadın için kabustur. Aniden hazırlanmanız gerekiyor ve ne giyeceğinizi bilemiyorsunuz. İşte böyle anlarda tek parçaya ihtiyaç duyarsınız. Hem geçtiğimiz sezonda, hem de hala rüzgar gibi esen yeni sezonda lazer kesimli parçalar tercih edebilirsiniz. Oldukça şık, zarif ve asil duruyor. Lazer kesimli Escarel ceket sayesinde gittiğiniz her davette kurtarıcı parçanız haline gelecektir.

lazer-kesim-yelek--bordo--lasiea-165796-1

Dilerseniz günü bir yelekle de kapatabilirsiniz.

desenli-gomlek--haki--lasiea-165787-1

Ve dilerseniz sizi şık yapacak tek bir bluz yeterli gelecektir. Şıklığınızı minimum seviyeye indirmek istiyorsanız Escarel markası ile tanışın. Daha fazlası için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir