Esin Ertan'ın 1001 Swarovski Taşlı Gelinliği

26 Ağu 2014

Modaci Esin Ertan; Uluslararası İlişkiler Uzmanı Emre Önal ile geçtiğimiz günlerde Ottoman Palace da yapılan düğünde evlendi. Seçkin konukların yer aldıgı düğünü Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci kıydı. 8 yıldır Londra’da Ortadoğu uzmanı olarak çalışan Önal Türkiye’de siyasetçi ve uzman kimliği ile tanınmakta çeşitli televizyon programlarına katılarak analizler yapmakta…

Modaci Esin Ertan, İstanbul üniversitesindeki lisans öğrenimi sonrasında Londra’da London Metropolitan Üniversitesi’nde masterını tamamladıktan sonra İtalya’nin Floransa şehrinde 2. masterini yapti. Türkiye’de ve Avrupa’da Osmanli modacisi olarak taninan Esin Ertan’in ulusal ve uluslararasi alanda birçok ödülü var.

modaci-esin-ertanin-gelinligi

1001 Swarovski Tasli Gelinlik!

1001 Swarovski kristal taşın el işçiliğiyle işlenmesiyle yapılan 3 metre kuyruga sahip Haute Couture Gelinlik, Esin Ertan’in imzasını taşıyor. Danteli İngiliz kraliçesi II. Elizabeth’in de kumas tedarikcisi olan Joel&Son etiketine sahip. Gelinliğin üst kısmı Dantel ve Swarovski taşlar ile oluşurken alt kısmı yine swaroski taşların oluşturdugu damlalar şeklinde akmaktadir. Gelinligin etek kismi ise; ipek organze kumaş ile bezenmiş olup etek ucunda dantel su yoluyla tamamlanmıştır.

modaci-esin-ertanin-gelinligi-2

Haute Couture gelinliğin belinde saten kemer kullanılmıs olup, üzerinde yine el işlemesi olan kristal çiçekler bulunmakta. Osmanlı prenseslerinden ilham alarak hazırlanan ihtişamlı Gelinlik Tâcı ise; krsital taşlardan oluşan Lale motifine sahip. Kuyruğa kadar uzanan duvağın kenarları dantel su yolu ile bitirilmiştir.

Emre Önal & Esin Ertan’a tesetturgiyim.com olarak mutluluklar dileriz.

 

modaci-esin-ertanin-gelinligi-4

modaci-esin-ertanin-gelinligi-5

modaci-esin-ertanin-gelinligi-6

modaci-esin-ertanin-gelinligi-8

Esin Ertan röportajımız ve diğer haberlerimiz için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir