Esra Betül Kimdir?

26 Ağu 2014

esra-betul-kimdir

Marmara üniversitesi İngilizce işletmeyi bitirdikten sonra 6 sene kadar bir cerrahi tıp merkezinde yöneticilik yapan fakat bir çok mezun gibi gönlündeki iş çok farklı olan Esra Betül; bebeğini kucağına aldığında aslında iç sesini dinlemesi gerektiğini düşünerek tesettür giyim sektörüne girmiş. Şimdi kendi ifadeleri ile Esra Betül’ü tanıyalım.

Esra Betül: “6 senelik yöneticilik geçmişimden sonra, bebeğimle birlikte yeni hayatıma başladım. Hayalimdeki işi yapmak için bebeğim bana güç verdi. Hem bebeğim hem de işim adım adım büyüyerek bana çifte heyecan yaşattı. Yaklaşık olarak 2 senelik bir markayız. Kendi esrabetul.com sitemizin yanında; modanisa, e-tesettür gibi online tesettür alışveriş siteleri ile de çalışıyoruz. Fiziksel satış yaptığımız bir butik henüz yok ne yazık ki. Kendimde tesettürlü olduğum için aslında kendi ihtiyaçlarımı düşünerek ürünleri üretiyorum. Taşlı, aksesuarlı ürünleri çok sevsem de, sade tasarımlar beni daha çok yansıtıyor çünkü örtülü bayanların çok fazla süslü olmaması gerektiğini düşünüyorum…

Tesettür giyim sektörü her geçen gün büyüyor ve çok severek takip ettiğim tasarımcı arkadaşlar var. Bu arada “tasarımcıyım” demiyorum, çünkü tasarımcı olmak bir kaç model çıkarıp diktirmekle olmaz. Ciddi eğitim süreci gerektirir diye düşünüyorum. Bizim ise çalışma şeklimiz ekip ile oluyor. Ortak çalışma ile ürünlerimizi çıkarıyoruz. Müşterilerimizde gelen taleple, kendi tasarımlarımızın yanında müşterilerimizin modellerini de dikmeye başladık. Ancak bu dikimlerde prova yapmıyoruz, ölçüler doğru olduğu sürece hiçbir sıkıntı yaşanmıyor. Amacımız daha iyi hizmet vererek, tesettür giyimi hakkıyla yansıtmaya çalışmak.

Ayrıca; tesetturgiyim.com, sektörü çok sıkı takip eden bir site ve her geçen gün kendini geliştiriyor. O gün olan bir davet bir kaç saat sonra sitenizde 🙂 bu yüzden bizleri, sayfanızı günlük olarak inceleme hissi uyandırıyorsunuz. Sizi takip ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. “tesetturgiyim.com olarak Esra Betül’e çok teşekkür eder, yollarının açık olmasını temenni ederiz.

Esra Betül tasarımlarından sizler için seçtiklerimiz;

esra-betul-2014-tasarimlari

esra-betul-2014-tasarimlari-2

esra-betul-2014-tasarimlari-3

esra-betul-tasarimlari-4

esra-betul-tasarimlari-6

esra-betul-tasarimlari-7

esra-betul-tasarimlari-8

esra-betul-tasarimlari-10

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir