Esra Keskin Demir 2014/15 Sonbahar Kış Koleksiyonu Görücüye Çıktı!

13 Kas 2014

Esra Keskin Demir‘i ilk olarak muhabir ve editör kimliği ile tanıdık. Kalemini, düşüncelerini ve tarzını en çok beğendiğim ve taktir ettiğim insanlardan birisi. Kendisi sektörün nabzını ilk tutanlardan ve analiz gücü yüksek yetenekli bir isim… Ayrıca çok da güzel bir bebeği olan dünya tatlısı bir anne… 🙂 Durum böyle olunca yaptığı her işin sonunda başarıya imza atması ve taktir edilmesi şaşırtıcı olmasa gerek…

Dünya modasını takip ederek sektörün nabzını tutan Esra Keskin Demir, artık muhafazakar modaya yön vermek için çalışıyor. Yazarlık kimliğini muhafaza ederek, tasarım yönünü güçlendiren Demir, geçtiğimiz yaz sezonunda ilk koleksiyonunu moda severlerle buluşturmuş ve büyük beğeni toplamıştı. Fotoğraf çekimleri, konsepti ve tabi ki zarif tarzı ile koleksiyonu tam not almıştı. Şimdilerde ise, 2014/15 Sonbahar Kış Koleksiyonu için kolları sıvayarak bizlere özel tasarımlar sunuyor. Esra Keskin Demir’in yeni koleksiyonundan sizler için seçtiklerimi paylaşmak istiyorum. Eminim siz de çok beğeneceksiniz…

IMG_7117yeni

Esra Keskin Demir; etek kullanımının azalmasından ve pantolona bu kadar alışmış olmamızdan dolayı biraz üzgün. Bu sebeple eteklere dikkat çekmek ve hayatımıza dahil etmemiz için “Helene Ceket“i tasarladığını  ve etekler yeniden hayat bulsun diye Trepen Kalem Etek‘i koleksiyonuna eklediğini vurguluyor.

IMG_7232yeni

Royal Bluz & Royal Kolsuz Elbise Modeli

IMG_7150yeni

Blure Panço

Püskül trendini detaylarda kullanmayı tercih eden ve modaya çok bağımlı kalmadan kendi tarzını konuşturan Demir, 2014/15 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile hanımlardan yine tam not alacağa benziyor.

IMG_6964yeni

Polca Kaban

IMG_6604yeni

Polca Kap

IMG_7043yeni

Julie Yelek

IMG_6860 yeni

Riva Bej Hırka

IMG_6991yeni

Oliver Saks Pardesü

IMG_6361kareyeni

Riva Siyah Hırka

IMG_7094yeni

Lucille Tunik & Florel Fuşya Pantolon

IMG_6904yeni

Valentine Siyah Tunik & Florel Bej Pantolon

Esra Keskin Demir hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak daha önceki haberimizi inceleyebilirsiniz.

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. […] yazarı ve Tasarımcısı Esra Keskin Demir, 2014’15 Sonbahar Kış Koleksiyonunu  Modanisa‘da satışa […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir