Esra Seziş'den Stil-i Esra ile Stil Önerileri

26 Ağu 2014

esra-sezis-modanisa (1)

Moda ve stil danışmanı Esra Seziş Kiğılı; tesettür giyim sektöründe oldukça aktif rol sergiliyor. Kendisi moda ve stil üzerine bayanların bilinçlenmesi ve doğru giyinmesini sağlamak için çalışıyor.

Muhafazakar giyim tarzını benimsemiş bayanlar için artık seçenek çoğaldı. Tesettür firmalarının yanı sıra artık büyük dünya markaları da tesettürlü bayanların tercih edebileceği alternatif parçalar üretiyor ve müşteri kitlelerini genişletmek için çalışıyorlar. Her tasarımın kendine özgü bir tarzı ve stili var. Önemli olan onu kimin, nasıl taşıyacağı… Bu noktada tesettür giyim sektöründe ismini çokça duyduğumuz stil danışmanı Esra Seziş devreye giriyor. Kendisi markaların, butiklerin, tasarımcıların ürünlerini kendi tarzına göre kombinleyerek takipçileri ile paylaşıyor.

Esra Seziş yepyeni bir proje ile karşınızda! Stil-i Esra

Modanisa ile yapmış olduğu yeni girişimi ile hedef kitlesini daha da genişletecek ve daha çok kişinin kendi tecrübelerinden faydalanmalarını sağlayacak. Modanisa’da bulunan zengin ürün seçeneklerinden kombinler yaparak paylaşacak.

modanisa-esra-sezis

Modanisa kombin önerilerini diğer yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir