Esra Seziş'in Bu Hafta Sizin İçin Seçtikleri

26 Ağu 2014

Stilinizi henüz bilmiyorsanız veya nasıl kombin yapmanız gerektiğine bir türlü karar veremiyorsanız, işte size yepyeni bir fırsat; Stil-i Esra! Esra Seziş, her hafta sizlere yeni bir stil önerisi ve kombin seçeneği sunuyor.

Modanisa işbirliğinde gerçekleştirilen stil önerileri projesinde, Esra Seziş’e özel bir stil sayfası sizleri karşılıyor. Modanisa çatısı altındaki binbir çeşit ürün seçeneğinden sizin tarzınıza uygun olanları ve Esra Seziş’in tercihini Stil-i Esra sayfasından takip edebilirsiniz.

Stil Danışmanı Esra Seziş Kığılı‘nın sizin için geçen hafta seçtiği kombinine ve ürünlere burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise Esra Seziş’in bu haftaki “Yaz Güneşi” kombinini inceleyelim.

modanisa-stil-i-esra

2014 yaz sezonunun en beğenilen ve tercih edilen rengi sarı, her tonda karşımıza çıkıyor. Esra Seziş’in de sarı rengi ayrıca sevdiğini ver tercih ettiğini biliyoruz. Salaş bir tunikten yana tercih yaparan Seziş, pantolonda beyaz ve dar kesim tercih etmiş. Beyaz pantolon hardal sarısı tuniği daha da belirgin hale getirmiş. Esra Seziş topuklu ayakkabı ve babet ile iki farklı tarzda da giyinilebileceğini göstermiş.

Sarı tunik için buraya tıklayınız.

 

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir