Esra Tekbir Özel Koleksiyonunu Görücüye Çıkardı

26 Ağu 2014

 

Tekbir’in yeni markası Esra Tekbir, Kuruçeşme’de bir restoranda yaptığı basın lansmanında özel koleksiyonunu tanıttı.

Tekbir giyimin genç ve dinamik yeni markası Esra Tekbir; 15 Nisan 2014 itibari ile görücüye çıktı. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon seçkin Tekbir Giyim mağazalarında yerini almaya başladı. Lansman, Milli Rallici Burcu Çetinkaya’nın muhteşem drift şovu ile başladı. Sonrasında Merve Mücaviroğlu Ayan’ın sunumuyla başlayarak; Esra Karaduman Uzun ve Veysi Demir, Esra Tekbir koleksiyonunu tanıttı. Fotoğraf çekimi ve canlı yayın yapan basın ile lansman devam etti.

Esra-Tekbir-Lansman-1

Merve Mücaviroğlu Ayan

esra-tekbir-lansman-2

Esra Karaduman Uzun

esra-tekbir-lansman-3

Esra Karaduman Uzun konuşmasını yaptıktan sonra Creative Director Veysi Demir’e sözü bıraktı.

esra-tekbir-lansman-5

Veysi Demir

esra-tekbir-lansman-4

Murat Bey (Reklam-ajans) – Recai Karaduman – Tacettin Karaduman

Milli Rallici Burcu Çetinkaya’nın muhteşem drift şovu ilgi, merak ve heyecanla izlendi. Tesettüre yeni giren Çetinkaya, Esra Tekbir markasının lansmanında büyük ilgi gördü. Bennu Gerede’de lansmana katılan ünlüler arasındaydı.

esra-tekbir-lansman-drift-show-3

esra-tekbir-lansman-drift-show

Burcu Çetinkaya Kuruçeşme’de drift şovu ile tozu dumana kattı ve hayranlıkla izlendi.

esra-tekbir-lansman-drift-show-2

Esra Tekbir Koleksiyonunun tamamını sizler için bir sonraki yazımızda yayınlayacağız. Lansmanda sergilenen tasarımları sizler için hazırladık;

esra-tekbir-lansman-9

Esra Tekbir Koleksiyon da Akdeniz ve Tropikal temaları kullanılarak, daha canlı ve hareketli parçalarla Tekbir’e yeni bir soluk kazandırdığı görülmekte. İş hayatında ve sosyal hayatta aktif rol alan muhafazakar giyinen bayanlara hitap eden Esra Tekbir, müşterilerine tesettür giyimi en şık hali ile sunuyor. Genç, modern ve dinamik tesettürlü bayanları hayal ederek yola çıkan Esra Karaduman Uzun, koleksiyonu hazırlarken kullanımı kolaylaştıran tasarımlar yapmaya özen göstermiş ve doğal elyaflı kumaşların yanı sıra farklı karışımlı kumaşları kullanarak bayanların kendilerini özel hissedeceği tasarımlarla koleksiyona yön verdiğini belirtiyor. Koleksiyon; Tekbir’in sade çizgisinden farklı olarak genç bayanları düşünen tasarımlarla görücüye çıkması oldukça beğeni topladı. Muhafazakar kesimin; arayıpta bulamadığı, bulsa bile kendi tarzına uyarlamakta güçlük çektiği, terzi provalarına gitmeye fırsat bulunamayan bu dönemde; Esra Tekbir 30 parçalık koleksiyonu ile bayanlara vakit ve tercih kolaylığı sunuyor.

esra-tekbir-lansman-10

esra-tekbir-lansman-11

esra-tekbir-lansman-12

esra-tekbir-lansman-15

esra-tekbir-lansman-14

esra-tekbir-lansman-13

Zarif ve şık bayanların sohbetleri ile devam eden lansman, fotoğraf çekimleri ile son buldu.

esra-tekbir-lansman-16

esra-tekbir-lansman-17

 

esra-tekbir-lansman-18

Büyük bir özveri ile hazırlanmış koleksiyon lansmanına bir çok tanınmış tesettür giyim tasarımcıları da katılarak koleksiyonu inceledi.

esra-tekbir-lansman-19

esra-tekbir-lansman-20

Merve Mücaviroğlu Ayan – Merve Uzun – Esra Karaduman Uzun

www.tesetturgiyim.com olarak Esra Tekbir’e kurdukları yeni markalarında başarılar diler ve hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.

Esra Karaduman Uzun, Veysi Demir kimdir? Merve Mücaviroğlu Ayan ile Tekbir hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Okumanızı tavsiye ederiz.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir