Evde Ailece İzlenecek 5 Film

25 Şub 2018
Kış, daha çok evde vakit geçirmek demektir. Evde vakit geçirmenin en keyifli yolu da film izlemek. Sevdikleriniz ile ev akşamlarında güzel vakit geçirmeniz için kış aylarında içinizi ısıtacak 5 film seçtik.
like-stars-on-earth
Like Stars On Earth
Hint filmlerini sevenlerin bayılarak izleyeceği bir film Like Stars on Earth. Türkçe ismi ile Her Çocuk Özeldir, “özel” bir çocuğun doğru eğitimcinin ellerinde bir yıldız gibi parlayışını anlatıyor.
 dirilis-leonardo-di-caprio
Diriliş
Leonardo Di Caprio’ya nihayet Oscar heykelciğini kazandıran Diriliş filmi, karsız kuru kuru geçen kış günlerinde muhteşem manzaraları ile sizi bambaşka bir aleme götürecek. Her ne kadar filmdeki bazı sahneler sosyal medyanın en meşhur paylaşımlarına konu olsa da Dicaprio’nun oyunculuğu ve manzara filmi çok özel bir hale getiriyor.
joy-film
Joy
Bir kadının en dipten en üste başarı öyküsünü izlemek hangimizin hoşuna gitmez ki? Her zaman parlak fikirlere sahip olan mucit Joy’un fikirleri ve azmi ile hayatını tamamen değiştirmesinin öyküsü soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak.
kiz-kardesimin-hikayesi
Kız Kardeşimin Hikayesi
Bazen şöyle içimizi boşaltacak, bizi hüngür hüngür ağlatacak bir şeyler izlemek ister ya canımız. İşte Cameron Diaz ve Abigail Braslin’in başrollerini paylaştığı Kız Kardeşimin Hikayesi böyle bir film. Lösemi hastası genç bir kızın “yaşam” mücadelesini anlatan film sıcacık aile öyküsü ile içinizi ısıtacak.
julie-julia
Julie & Julia
Ünlü aşçı Julia Child’ı duymayanımız yoktur sanırım. Ömrünün ortalarında ünlü Fransız şef akademisine yazılıp dünyanın en ünlü şeflerinden birisi olan Julia Child, 60’lı ve 70’li yıllarda ABD’de yaptığı yemek programları ve yemek kitapları ile tanınıyor. Julie & Julia filminde Child ile onlarca yıl sonrasında özel bir bağ oluşturan Julie’nin sıfırdan yemek yapmayı öğrenirken, kendisini de tanıma yolculuğu anlatılıyor.
[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir