Everyday Basic 2016 İlkbahar/Yaz Dönemi

16 May 2016

Havalar bir soğuk bir sıcak olarak kendini belli ettiği şu günlerde yaza hazırlık yapmanın tam zamanı. Sıcak günlerde hem giyim tarzınızdan ödün vermemek, hem de serinlemek için rahat kıyafetleri tercih etmeye önem vermelisiniz. Hareket alanınızı kısıtlamadan, serinleyebileceğiniz ve rahatlık sağlayacak tasarımlar en uygun fiyatlarla görücüye çıkıyor. Penye elbiseler,  tunikler sayesinde sıcak günleri keyifli şekilde atlatın. Everyday Basic 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonu sayesinde güzel bir başlangıcınız olabilir. Daha da önemlisi fiyatlar birçok bütçeye hitap ediyor. Hem tasarımların rahatlığını, hem de fiyatların makul oluşunu hep birlikte inceleyelim.

cizgili-elbise--turuncu--everyday-basic-179977-1

Tek parça penye elbiseler sayesinde günü rahat geçirmeniz kaçınılmaz. O yüzden hiç endişe etmeden bu elbiseleri gözden geçirerek  tarzınıza uygun olup olmadığına karar verin.

cizgili-elbise--yesil--everyday-basic-179976-1

Aynı modelin farklı renkleri de mevcut. Fiyatı 54.90 olan bu elbiseye ulaşmak için tıklayınız.

kapusonlu-elbise--lacivert--everyday-basic-189851-189851-1

Bu tarz elbiseler sıcak yaz günlerinde tüm günü rahat bir şekilde geçirmenizi sağlar. Hem giy-çık kolaylığında olması hem de serin tutan kumaşı sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak. 54.90 lira olan bu elbise modellerinin renklerine göz atmak için tıklayınız.

cizgili-tunik--gri--everyday-basic-176936-1

Sadece elbiseler değil, pantolon üzeri tunikler de yaz aylarının habercisi. Sade ama bir o kadar spor şıklık katan tuniğe ulaşmak için tıklayınız.

spor-tunik--mavi--everyday-basic-189848-1

Yine şık ve sade bir tunik modeli daha yaz aylarının olmazsa olmazları arasında yer alacak. Detaylara ulaşmak için tıklayınız.

tek-renk-elbise--safran--everyday-basic-192065-1

Hareketli ve neşeli sıcak günleri özleyenler yeni sezonda Everyday Basic markasının uygun fiyatları ve rahat kıyafetleri ile tanışmalısınız. Safran rengi tesettür elbise için buraya tıklayınız.

 

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir