Everyday Basicte Matruşka Stili

15 Tem 2015

Matruşka stili” gelecek yaz,  tek parça kolaylığına alışmış hanımları biraz geçmişe götürecek. Grafik desenler, iddialı ama ufak detaylar içinde gizlenen metalik renkler bu stile eşlik edecek. Kıyafetinizde olmasa bile aksesuarda bu stili yakalamanız mümkün. Sade ve rahat hissedeceğiniz her kıyafet,  kendinizden bir şeyler katmanıza izin verir. “Bunu bununla uydurdum” diyerek yaptığınız kombinleri hatırlayın, daha iyi hissettirdikleri ortada…

everday-basic-tesettur-giyim

Üzerine bir şey almadan yapamayanların “Ne kadar ince olursa o kadar iyi” felsefesini Modanisa yeni markası Everyday Basic ile şimdiden beğeninize sundu.

Everyday-Basic-tesettur-giyim

 

Kendine ait formu ve hacmi olan kumaşlardan sıyrılıp, pamuklu kumaşların dokusunu özleyenler için üretilen modeller hem gece hem de gündüze uyarlanabilir. Nasıl aksesuarlar seçeceğiniz tamamen sizin zevkinize bırakılmış.

 

everday-basic-tesettur-giyim

İç gösterme sıkıntısı kadar içime ne giyeceğim sorusunu her gün soran tesettürlü hanımları ter içinde kalmayacakları bir yaz bekliyor.

everday-basic-tesettur-giyim

 

Diğer markaların ürünleri ile kolayca kombin yapabilir, uygun fiyatlarla dilediğiniz gibi bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu ve önümüzdeki sezonun hit parçalarından basicleri şimdiden gardrobunuza eklemenizi öneriyoruz. Matruşka stili için; ceket, hırka veya yeleğin içine düz bir basic ve kat kat görünümü pekiştirmek için bolca kolye gibi aksesuarlar ile fark atabilirsiniz.

Everyday Basic markasının tüm ürünleri için buraya tıklayınız.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir