Evinize Baharı Getirecek 10 Proje

15 Nis 2016

Baharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği günlerde içimiz cıvıl cıvıl bahar çiçekleriyle coşarken, dışarının mis gibi bahar havasını evlerimize nasıl taşırız diye düşündüm ve sizler için evinize baharı getirecek 10 proje keşfettim. İşte evlerinizde bahar havasını yakalamanız için basit ama bir o kadar gösterişli kendin yap projeleri.

1 ) Çiçekli Panolar

Çiçek Pano

İhtiyacınız olanlar kalın bir karton, kalem, makas, silikon tabancası, eski bir çerçeve ve yapay çiçekler gerisi hayal gücünüze kalıyor. Evin her köşesinde kullanabileceğiniz çiçek panoları baharı her daim yaşatacak türden.

 

2 ) Papatya Saksısı

Papatya Saksısı

Kırlardan topladığınız masum papatyalarınız için bir saksı mı lazım? İşte en doğal en şirin saksı sizler için hazır.

 

3 ) Şirin Bir Kule

Şirin Kule

Romantizmin başkenti Paris ve Paris ‘in ünlü Eyfel Kulesi basit bir demir yığınını şirin mi şirin bir hale getirmek ellerinizde.

 

4 ) Ağaç ve Çiçekler

Ağaçlar ve Çiçekler

Evinizde eskiyen kesme tahtaları vardır muhakkak işte o tahtalar mutfağınızın bir köşesini hiç ummadığınız kadar güzelleştirebilir. İhtiyacını yapay çiçekler, biraz yapıştırıcı ve ip.

 

5 ) Konfeti Tablolar
b40cacc157be256eda23988fc4a010de

Evinizde 0-6 yaş grubu minikler varsa en sevdikleri şeylerden bir de kağıt kesmektir. İşte sizi deli eden o minik minik kağıt parçaları evinizi rengarenk bahar bahçelerine çevirebilecek kadar marifetli.

 

6 ) Çiçek Topları

Çiçek Topları

Küçük kesim aparatları yada tuhafiyelerde satılan minik çiçekler köpük toplarla birleşince evinizi romantik bir o kadar canlı aksesuarlar elde etmek mümkün.

 

7 ) Çiçek Dalları
d7a097cf272b44c6bc40d3d3b0a4788d

 

Duvarınızda boydan boya çiçekler salınsın istiyorsanız. İhtiyacınız olan bir dal parçası bir iplik ve yapay çiçekler.

8 ) Çiçek Sarkıtları

Çiçek Sarkıtları

 

Evinizde veya bahçenizde capcanlı ve her daim diri bahar çiçekleri görmek istiyorsanız, keçeden yapılan bu çiçek sarkıtlarına bayılacaksınız.

 

9 ) Yumurta Çiçekleri

e4b9a5148ce1b692b043903de82ca6b3

Yumurta kolileri değerlendirmenin en zahmetsiz ve gösterişsiz yolu yumurta çiçekleri. Maket bıçağı veya makas yardımıyla elde ettiğiniz çiçekleri iç içe yerleştirerek ayna, çerçeve gibi birçok eşyayı süsleyebilirsiniz.

 

10 ) Kağıt Çiçekler
Kağıt Çiçek Yapımı

Küçük detayları boş verip gösterişli şeyler arıyorsanız rengarenk kartonlar ile büyük gösterişli çiçekler hazırlayabilir ve baharı evinizde uzun süre konuk edebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir