Farklı Olmaya Bir Adım Daha: Şapkalı Türban

13 Şub 2015

Herkese yeniden kocaman bir merhaba! 🙂

Soğukların içinde buz gibi donarken içimizi ısıtacak yenilikler Modanisa‘da yerini almış bile.  Özel tasarım olan Zehrace ürünlerinin içinde, gerçekten farklı bir fikir gördüm. Daha önce denenmeye çalışıldı, abes geldi, olmadı, beğenilmedi ve tutulmadı. Ancak tasarım işin içine girdi mi nasıl da herşey makul, düzgün ve güzel oluyor. Zehrace tasarım şapkalı hazır türbanlarda da aynı zarafeti gördüm. Aksesuar tadında şal olmuş.

Tabi ki her gün her zaman ve her yere kullanılması düşünülemez bu hazır türbanların. Ancak aklıma geçen bahar gittiğim adalar gezisinde ”Keşke şapkam olsaydı, türbanın üzerine de abes durur, türbanlı şapka olsa?” soruları ve kafamda yanan ampuller birilerinin de kafasında yanmış ki bu güzel tasarımları sunmuşlar.

Özellikle dediğim gibi pikniklerde, açık hava gezilerinde, turistik gezilerde, denize nazır püfür püfür esen mekanlarda kullanımı çok uygun olan ve sizi tabiri caizse ”rank” diye ayıracak bir tasarım olur Zehrace şalları.

Haydi bir göz atın derim… 🙂

z-sapkali-hazir-turban--ekru--zehrace-101984-101984-5

Bu tarz şalları kışın kaşe kabanlarınızla da kullanabilirsiniz…

z-sapkali-hazir-turban--siyah--zehrace-101983-5

Siyah rengi daha hoşuma gitti açıkçası. Sonuçta insanlar yeniliklere pek açık olamayabiliyor, siyah yeni bir şeyi denemede en kolay renktir. Hem de her şeye  uyar.

z-sapkali-hazir-turban--lacivert--zehrace-101982-101982-6

Lacivert renk de aynı renk ispanyol paça kadife pantolonlarınızın tamamlayıcısı olabilir. Hem de şirin bir şıklıkla…

z-sapkali-hazir-turban--bordo--zehrace-101980-5

z--102296-1

Daha detaylı incelemek istiyorsanız tıklayın derim…

Hoşçakalın…

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Yorumlar

  1. Nurhayat diyor ki: Ocak 13, 2016 at 20:11:28

    Bu sapkali turbani nasil alabiliriz ltf cvp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir