Favori 5 Bootie Trendi

03 Kas 2015

Havaların serin, bol bulutlu ve yağmurlu geçen şu günlerinde, şıklığınıza nokta koyacak bootileri giyme vakti geldi. Çeşit çeşit bootiler vitrinlerde sıra sıra dizilirken, kendinize en uygun bootieyi seçmek de en önemli nokta. Özellikle rahatlık ve sağlamlık açısından tatmin edecek bootie bulmak oldukça zorlaştı. Ayakkabı piyasasındaki malum bootie yükselişi, beraberinde kalitesiz ürünlerin de göz boyayıcı güzelliklerle sunulmasına yol açtı. Ancak güzelliklerine aldanarak alınan rahatsız edici ayakkabılar, konu bootie olunca daha da zor ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmanıza neden oluyor. Yağmur dolayısı ile kayganlaşan yolda, denge problemi olan veya ayağınızı vuran ayakkabılarla yürümeye çalışmanız tahmin edebileceğinizden daha da zahmetli.

Vitrinde beğendiğiniz bir bootieyi alma kararınız, elbette ki denemekten geçiyor. Ancak hızlı yaşamın içinde, özellikle çalışan bayanlar, e-alışverişin vazgeçilmez bir keyif ve kolaylık olduğunu iyi bilir. Ayakkabı alırken de e-alışverişin dezavantajları daha da artıyor. Güvenilir ve sağlamlığından emin olabileceğiniz, rahatlığından ödün vermeyecek şıklıkları kolayca kapınıza yollayan Modanisa‘da hem sağlam, hem rahat bootileri bulabilirsiniz. Peki bu sezon bootielerde karşımıza çıkan en trend detaylar neler?

1.Greyder Topuk

Bu sezonda en çok greyder topukları göreceğiz. Hemen hemen her modele uyarlanan greyder görünümlü, kesik kesik ayrıntıları bulunan ve kalın tabanlar bootilere asi bir hava katmakla kalmıyor, aslında kışın kaygan zeminine maksimum tutunmayı sağlayarak güvenli bir kullanım sunuyor. Bunun yanı sıra su geçirmezlik oranını da artıran bu trendin dezavantajları arasında ağır olmaları ve bazı modellerde kaba görünebilmeleri yer alıyor.

-156322-1

 

2.Yılan Derisi

Yılan derisi görünümünün verdiği kadınsılık ve abartı, bu sezon hem sevilen abartısıyla gün yüzüne çıktı, hem de spor modellere feminenlik kattı.

-156998-1

 

3.Püsküller

Püsküllerin kullanılmadığı yer kalmadı. Önce çantalarda sonra ayakkabılarda ahenk yaratan püsküller, bootilere de bu sezonda hareketlilik ekledi.

-158193-2

 

4.Dolgu Topuk

-158191-1

 

5.Zincir ve Toka Detayları-159767-3

Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir