Favori Adımlar

25 Oct 2016

 

Stiliniz duruşunuz ne olursa olsun, kışın vazgeçilmezi botlar ve bootieler ile en favori ve şık adımlara sahip olabilirsiniz. Birçok farklı renk ve model ile kalbinizi fethedecek bu ayakkabılar, her hava koşuluna hazırlıklı olmanın ilk şartı.

gotik-bot

İşte rahatına düşkün, biraz asi biraz da sıra dışı yanıyla gotik tasarımlar karşınızda. Zincir, fermuar, toka, zımba ve daha birçok detayla karmaşık gibi görünse de, ayağınızı sıcacık tutacağına şüphe yok. Kot, deri, kanvas pantolonların yanı sıra; triko elbiseler ve etekler ile kombinleyebileceğiniz oldukça şık parçalar.

feminen-bot

Kadınlık iç güdüsünü gün boyu koruyan hanımların tarzı, feminen duruşa sahip topuklu botlar hanımların gözdesi olmaya devam ediyor. Deri ve süet tasarımların ağırlık kazandığı botlarda; siyah, lacivert, bordo, pudra ve daha birçok renk bulmak mümkün.

maskulen-bot

Hanımların iş hayatında giderek yükselen rolüyle birlikte, maskülen görünümler de artmaya başladı. Hal böyle olunca rahatlığın yanı sıra ciddi ve bir o kadar iddialı duruşuyla maskülen botlar ön plana çıkıyor. Size günün rengini seçip, stilinizi güçlendirmek  kalıyor.
bohem-bot

Süet tasarımlar, etnik desenler ve püsküller ile bohem ruhunu yansıtan tasarımlar oldukça başarılı. Bohem stilinin ana renkleri olan kahve tonlarının yanı sıra bordo ile siyah renklerdeki botlarda bohem sevenler için hazırlanmış. Kot elbiseler, pantolonlar, etekler ve süet tasarımlarla uyum sağlayacak bohem botlar, bu sezon da favori modeller arasında. Sizde sezonun favori adımlarına sahip olmak için tıklayın…

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *