Feminen Stil ile Kendinizi Gösterin

07 Oca 2015

Mor İnci

Sizde pantolonlardan tuniklerden sıkıldıysanız ve kendinize bambaşka bir kimlik kazandırmak istiyorsanız feminen stil tam size göre.

Feminen bir görünüm yakalamanın altın kuralı etekler ve elbiselerden geçiyor. Sezona damga vuran tasarımlarıyla etekler ve elbiseler vitrinlerde yerleri çoktan aldı. Size düşen vücut tipinize uygun etekler ve elbiselerden birini seçmek  ve tabi ki topuklu ayakkabılar ışıltılı takılar ile kombininizi güçlendirmek.

Her ne kadar feminen stil tesettür ile bağdaştırılamasa da feminen stili tesettüre başarılı bir biçimde aktaran Katar emrinin eşi Sheikha Mozah‘ın sizlere ilham vereceğini düşündüm.

Forbes’in dünyanın en güçlü 100 kadını arasında gösterdiği Sheikha Mozah 1959 doğumlu, Katar Emir’i Hamad bin Halife es-Sani ‘nin üç eşinden ikincisi , Katar Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu, eğitime ve kadın haklarına verdiği önemle adından sıkça söz ettiren bu güzel ve güçlü hanımın stiline birlikte göz atalım.

Feminen Style Feminen Style Feminen Sytle Feminen Style Feminen Style Feminen Style Feminen Style Feminen Style Feminen Style Feminen Style Feminen Style

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir