Fendi’den Büyüleyici Trençkotlar

31 Jul 2017

Fendi’den büyüleyici trençkot modelleri yine podyumlarda. Hem yeni koleksiyona hem de en sevilen trençkot modellerine birlikte göz atalım…

2017 yaz sezonundan başlayarak 2018’e dek modaseverlerin olumlu eleştirisini almayı başaran Fendi, çanta ve aksesuarlardaki yükselişini giyimde de sürdürmeye kararlı görünüyor. Her iki alanda da trendlere yön verme konusunda oldukça başarılı olan marka, koleksiyonunu birbirini tamamlayan parçalardan tasarlamayı tercih ediyor.

2018 kışının en sık göreceğimiz renklerinden olan pembe ve tonları, Fendi yorumu ile harmanlanmış. Koleksiyonun belirgin özelliklerinden biri olan kadınsı detaylar, masumiyet ile birlikte vurgulanıyor. Eskiden “Tayyör” dediğimiz etek ceket takımları seneye daha sık göreceğiz. Yeni tayyörler eskiye oranla daha modern çizgiler taşıyor olacak. Fendi’den gelen tayyör akımına çizgili desenler eşlik etmeye devam edecek.

İpek kumaşlar, geometrik desenler ve yine daha kadınsı bir tarz. Aynı tarzı dış giyimde de göreceğiz. Çorap formundaki çizgilerle genç duruş korunmuş. 2017’de seven sevmeyen herkesin dikkatini çeken çorap çizmeler, 2018’de daha az topuklu ve daha da el işi görünüme sahip olarak karşımıza çıkacaklar.

Az önce bahsettiğimiz genç duruş, uzun yıllar boyunca ağırlıklı olarak bu tarzda hissedilecek. Trençkot ve parkalarda baskın renk yine haki ve tonları. Fendi’den Valentino’ya kadar her markada göreceğimiz taş ve trok süslemeler çantalardan eksik olmayacak. Çıkarılabilen saplar 2018 yılında da trend olmaya devam ediyor.

Klasik parçalar her kreasyonun yıldızı. Şal yaka trençkot modellerini özleyenler, yeni versiyonlarını her markadan edinebilecek. Gardırobunuzda bu tarz modeller mevcutsa kullanmanın tam zamanı.

Sarı, mavi, turuncu gibi enerjik renkler, şık çizgiler ve uyumlu detaylar trençkotlara çok yakıştı. Hepimize ilham veren modellerden biri olan bu sarı trençkot koleksiyonun en sevilenlerinden.

Nakışlar, işlemeler ve aplikler önümüzdeki sene hiç olmadığı kadar zirvede. Alternatif olarak trençkotta kullanılmış. Kalıbı duruşu ve modern tarzı ile öyle uyumlu ki, zevk sahibi her kadın bir tane edinmek ister. İlham veren modeli, gardırobunuzdaki diğer parçaları da gözden geçirip bir kaç nakış detayı ekleme isteği uyandırıyor.

Klasik trençkotlarınızı aplik alarak veya işleme yaptırarak yenileyebilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak bu modellerden biri fikir edinip yenilenmenize yardımcı olabilir.

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *