FOREO artık Modanisa’da!

18 Haz 2020

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun en sevilen ürünlerine artık modern muhafazakar modanın güçlü ismi Modanisa’dan da ulaşılabiliyor. FOREO’nun en üst düzey güzellik teknolojisine sahip ürün seçkileri ile cildiniz için aradığınız profesyonel cilt bakımını evinize taşıyor.

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO ve modern muhafazakar modanın iddialı markası Modanisa sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyenler için güçlerini birleştirdi. FOREO ürünleri artık kadınlar için modern muhafazakar moda ve stil önerileri sunan, 5 dilde hizmet veren Türkiye’nin ilk uluslararası online e-ticaret sitesi Modanisa.com’da da satışa sunuluyor. Böylece bakımına özen gösterenler profesyonel cilt bakımına daha kolay ulaşabiliyor. 

2013 yılında Stokholm’de doğan güzellik teknoloji markası FOREO, bugün dünyanın birçok farklı ülkesinde geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılarının sağlık ve tazelikle ışıldayan bir cilde kavuşmasını sağlıyor. Modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların binlerce seçeneği bir arada bulabileceği, Modanisa aylık 20 milyonu aşkın ziyaretçisiyle 140 ülkeye satış yapıyor. Modanisa.com’da FOREO’nun en yeni ürünü olan akıllı maske terapisi cihazı UFO’dan en çok sevilen LUNA serisine kadar geniş bir yelpazede ürün seçkisi moda severlerle buluşuyor.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir