Gardırobun Kışa Hazır mı?

03 Dec 2014

 “Herkes gider Mersin’e, ben giderim tersine” modundan henüz çıkamadın ve kış gardırobunu eksik mi hissediyorsun?  Dolabında giyecek bir şey bulamıyor ve nereden başlayacağını da bilemiyorsan, bu yazıya kulak vermekle işe başlayabilirsin 🙂

Her hafta eklenen yeni parçalarla ürün yelpazesi güncellenen Kayra‘nın lookbooku adeta bir trendsetter. 2014-15 kış sezonunun trendlerini bir araya toplayan bu katalogdan esinlenerek kış stilimizi nasıl trendy hale getirebiliriz , bir bakalım 🙂

Öncelikle eteklerimizi oxford ayakkabılarla kombinlemek çok moda! Sadece eteklerimizle değil tabiki, dar paça bilekte biten pantolonlarla da oxfordlar çok yakışıyor. Kulağına küpe olsun!

Deri her zaman moda ama bu sezon biraz daha fazla. Özellikle deri etekler çook moda. Bir de üstüne biker ceket çektin mi senden coolu yok.

Ve işte o en rahat parça; uzun yelekler! 2014’ün bize en güzel hediyesi. Senelerdir nerelerdeydi?

Kaz tüyü montlara ve yağmur botlarına ise diyecek söz yok. En soğuk havalarda uzun kaz tüyü mont, en yağışlı günlerde yağmur botu şart.

Sezonun en trendy parçası pelerini de sırtına geçirdiysen, suçlayıcı gözlerle aynaya bakmana gerek kalmadı. Moda geçicidir, stil kalıcı! Ama bu parçaların hepsi stilinin kalıcı parçası olmaya aday.

Kayra 2014-2015 kış koleksiyonu’na hala göz atmadıysan ya da klasik şıklık arayışındaysan farklı kombinlere buradan ulaşabilirsin.

Şimdilik hoşçakal 🙂

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Comments

  1. Ne güzel yazmışsın ellerine sağlık 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *