Geçmişten Gelen Trend: Nakış

10 Nis 2017

 

Geçmişten günümüze zarafetin yansıması olarak tabir edilen nakışlar, moda dünyasını sallamaya devam ediyor. Dolce&Gabbana, Alexander McQueen, Gucci, Valentino, Roberto Cavalli ve daha birçok ünlü ismin koleksiyonlarında kendine yer edinen nakış tasarımlar sezona damga vuran parçalar arasında. Gelin, moda duayenlerinin yorumlarıyla nakışların büyülü dünyasına birlikte göz atalım!

Nakış Ceket

Dolce&Gabbana

Maskülen kesim siyah dantel üzerinde rengarenk açan çiçekler ile zarif ve bir o kadar güçlü bir görünüm yakalamak hiç de zor değil. Dolce&Gabbana her sezon olduğu gibi bu sezon da tecrübe ve yeteneğini gözler önüne seriyor.

Nakış Elbise

Valentino

Sade ve bir o kadar zarif tasarımlarıyla beğeni kazanan Valentino, bu elbise ile zarafetin zirvesine çıkıyor. Ekru zemin üzerinde süzülen narin çiçeklere siyah postallar ile minik beyaz bir çanta eşlik ediyor ve geriye hayranlık dolu bakışlar kalıyor.

Nakış Ceket

Gucci

Pastel tonların naifliğine eklenen pul payetler, baharı müjdeleyen çiçekler, havada süzülen kuşlar ile tam bir bahar portresi çizen tasarım görkemli olduğu kadar iddialı da. Siyah kemer çantası ile iddiasını bir kat daha arttıran Gucci, bir ceketi görsel bir şölene dönüştürmenin ip uçlarını veriyor.

Nakış Etek

Dolce&Gabbana

Çiçekler ve kuşlarla yer üstünde bahar havası yansıtan tasarımları bir kenara bırakıp denizin derin sularına dalmaya ne dersiniz? Balıklar, ahtapotlar, mercanlar derken hayal gücü ile görsel zekasını birleştiren yetenekler size yer yüzünde okyanus havası aldırmakta oldukça başarılı.

nakış ayakkabı

Alexander McQueen

Nakış detayların her zaman her yerde olabileceğini gösteren mükemmel bir örnek! Usta ellerde müthiş bir tasarım ile bir şahesere dönüşen bu ayakkabı giymelik değil müzelik.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir