Genç Kızlar için Yazlık Tunikler

05 Eyl 2017

Tesettür giyimin çehresi gittikçe gençleşmesine rağmen genç kızlar için uygun kıyafetleri bulmak hala zorluğunu koruyor. Yılın soğuk aylarında birkaç parçayı birlikte kullanarak genç bir görünüm yakalamak mümkün olsa da yaz sıcaklarında tek parça bile bunaltıcı gelirken bu seçenek de ihtimaller arasından sıyrılıyor. Genç kızların yaşına uygun rengarenk ve dinamik parçaları Modanisa farkı ile sizler için derledik. Kumaşlarında yüksek pamuk oranı olan tuniklerle yazı terlemeden geçirirken tarzınızdan da ödün vermeyeceksiniz.

Telefonunu yanından ayırmayanlar için oldukça kullanışlı bir seçenek olan cepli tunik rengi sayesinde birçok farklı parçayla tamamlanabilir. Boyu sayesinde etekle de kullanılabilecek cepli tunik bol kesimiyle rahatınızı garanti altına alıyor. Düz ya da desenli pamuk şallarla birlikte giyebileceğiniz gibi dilerseniz eşarp takarak daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Eşofman üstü olarak kullanabileceğiniz garnili tunik günlük hayatta kurtarıcı parçaların başında geliyor. Bordo gri uyumunun spor şıklığını bir araya getiren tuniği kot pantolonla da kombinleyebilirsiniz. Serin yaz akşamlarında kot ceketle kusursuz bir uyum yakalayacak olan tunik her genç kızın dolabında olması gerekenlerden biri. Kollarındaki ribana detayı sayesinde hareket özgürlüğü sunan tunik ne kadar hareket ederseniz edin kollarınızın açılmasını önlüyor.

Gömlek tuniğin çabasız şıklığını marin esintisiyle birleştiren tunik boydan çizgileri sayesinde olduğunuzdan uzun ve zayıf görünmenizi sağlıyor. İpek şal ve kumaş pantolonla giyerek davetlerde  en şıklığın en rahat halini yakalayabileceğiniz gibi günlük olarak pamuklu şal ve kot pantolonla da kullanabilirsiniz. Mavi çizgileriyle marin trendini yansıtan tunik tatil valizinin yıldız parçası olmaya aday.

Doğal kumaşı ve etnik deseniyle kusursuz bir uyum yakalayan kimono kısa tuniklerle rahat edemeyen genç kızlar için yaşlarına en uygun seçenek. Yaz tatilinde bütün kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz kimono ferace ve tuniğin en kullanışlı yanlarını tek parçada birleştiriyor. Her ortamda tercih edilebilecek esnekliğe sahip ender parçalardan olan kimono spor ayakkabı ve eşofman altıyla giyilerek piknikte dahi kurtarıcı olabileceği gibi ipek şal ve topuklu ayakkabıyla tamamlanarak davetlerde de kullanılabilir. İçindeki renklerden seçtiğiniz parçalarla kombinleyerek kimonodan rol çalmadan çabasız şıklığı yakalayabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir