Genç Kızların Hayali Gelinlikler!

26 Ağu 2014

genc-kizlarin-hayali-gelinlikler

Her bayan yaşamı boyunca gelinliği sadece bir kez giyinmeyi ve bunun da hayatı boyunca giyindiği en güzel kostüm olmasını hayal eder. O gün kadın için gelinlik içerisinde muazzam görünmek çok önemlidir.

Genç kızların hayallerini süsleyen gelinlikler, yaşanılan sosyal ve kültürel çevrenin etkisiyle renk farklılıkları gösterse de, çoğu zaman saflığın sembolü olarak kabul edilen beyaz rengi kullanılır. Kadınlar için önemi büyük olan gelinlikler, moda dünyasının da her zaman öncelikli olarak işledikleri tasarımlardır. Dünya moda defilelerini incelediğiniz de çoğu modacının defile sonunda mutlaka bir gelinlik modeli ile kapanışı yaptığını göreceksiniz. Tabii bu hazırlanan gelinlikler açık bayanlara yönelik oluyor. Fakat son yıllarda tesettürlü bayanlar için ülkemizde pek çok moda evi tesettüre yönelik tasarımlar yapmaya başladı. Aksi halde açık gelinlik modellerini tesettüre uyarlamak isteyen bayanlar oldukça zorlanıyordu. Bu moda evlerinden biri olan Nüans Gelinlik moda evi, bünyesinde tesettüre de yer vererek, sizlerle farklı ve sıradışı tasarımları buluşturuyor. Sizler için tasarladığı gelinlik modellerinden derleme yaptık. Bu gelinlik modellerini çok beğeneceksiniz.

Nüans gelinlik 2014 modellerinde; işlemeler, taşlar, güpür ve boncukların çok fazla kullanıldığını görüyoruz. Kabarık tüller ve gelin başlarındaki ince işlemeler, farklılığı sevenler ve o günü unutulmaz yapmak isteyenler için ideal görünüyor.

nuans-gelinlik-modelleri-2014

nuans-gelinlik-modelleri-2014-2

nuans-gelinlik-modelleri-2014-3

nuans-gelinlik-modelleri-2014-4

nuans-gelinlik-modelleri-2014-5

nuans-gelinlik-modelleri-2014-6

nuans-gelinlik-modelleri-2014-7

nuans-gelinlik-modelleri-2014-8

nuans-gelinlik-modelleri-2014-9

nuans-gelinlik-modelleri-2014-10

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. Rukiye diyor ki: Temmuz 30, 2017 at 12:09:41

    Merhaba tesettür gelinlik alanı dar olduğu için bu modellere nasıl ulaşabiliriz düğün 27 ağustosta dönüşünüzü bekliyorum
    İletişim mail adres. R.ipek üniforma@gmail.com

  2. Salma M diyor ki: Mart 19, 2018 at 23:35:34

    Hi, I want to buy one of these dresses do you have shipping to America -California ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir