Genç Tesettür Giyim Artık Çok Neşeli!

13 Dec 2016

Çok Neşeli, Çok Havalı!

Stilleri taçlandıracak spor, şık ve casual parçalar genç moda neferlerine öncülük ediyor! Kış aylarına çok yakışan ekoselere, kaşelere  ve şişme montlara olan hayranlığımız ise asla bitmiyor. Rahatlıkla kombinleyebileceğiniz seçimlerle, soğuk havalara karşı şık alternatifler oluşturup, biraz ilham almaya ne dersiniz?

Şişme montlar, neonlar ve parlak parçalar bu sezon her yerde ve rahat modelleriyle günlük hayatımızı kolaylaştırırken şık ve sıcak hissetmemizi de garanti ediyor.

_mg_2550 _mg_2571

_mg_2653 _mg_2730

Kaşeler, yünlü ve pamuklu şallar ise zamansızlığa imzalarını atarken, boylarının uzun olması sebebiyle de iç ısıtıyor. Üstelik, rahat kalıpları sayesinde içine dilediğiniz kalınlıkta kazak giyme özgürlüğü de sunuyor!

_mg_2779 _mg_2813

_mg_2868 _mg_2981

Şık olma tutkunuzdan vazgeçmeden, sımsıcak ve enerji dolu bir kış sezonu geçirmek Modanisa ile çok kolay, alternatifleri göz önünde bulundurup favorilerinizi seçmeye hemen başlamaya ne dersiniz?

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için görsellerin üzerine tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *