Gençler Benin Style İle Tanışın!

15 Nis 2015

Dünyaca ünlü bir tasarımcının röportajında aynen şöyle yazıyordu: Türkiye’de tesettür giyime dair özel yerlere gidilecek şık kıyafetler var ancak günlük hayatta tercih edilecek rahat giyim yok demişti. Aslında şöyle bir gözlemlendiğinde bu çok doğru. Kalabalık şehirlerin ve koşuşturmaların arasında yoğun şekilde koşuşturan biz tesettürlü bayanlar günlük giyimimize biraz rahatlığı tercih etmeliyiz. Tesettür firmalarının sürekli şık kıyafetler üretmesi birazda bizim tercihimize bağlıdır. Günlük giyime fazla ücret ödemek istemediğimiz için firma ve tasarımcı da buna göre hareket ediyor. Ancak şahsi olarak genelde hangi ortamda çok yer alıyorsam ona göre alışveriş yaparım. Gerekirse günlük rahatlığınız için kaliteli bir penye tunik almalısınız. Peki, bu ihtiyaçlarımızı karşılayacak uygun markalar yok mu? Elbette var ve özellikle gençlerin tercih edeceği marka son zamanlarda oldukça rağbet görüyor. Benin Style sayesinde günlük spor ve şık giyimi bir arada kullanabileceksiniz.

modanisa-tesettür-giyim

 

Böyle bir tunik ile günlük hayatınızda okula, kursa, resmi bir işiniz yoksa şık takılarla işe bile gidilebilir. Altına beyaz bir pantolon, dolgu topuklu ayakkabı, fuşya bir şal ile detaylarda spor şıklığı yakalamak hiç zor değil. Üstelik fiyatı 24.90 TL iken kaçırmayın.

modanisa-tesetturgiyim

 

Bu ara gelmeyen yaz var. 🙂 O halde hala soğuk günleri yaşıyorsak pamuklu ve kapşonlu bu tunik oldukça ideal.

modanisa-tesettur-giyim

 

Viskon penyeden yapılan bu spor elbise yürüyüşlerinizin, günlük işlerinizin ayrılmaz parçası olacak. Elbette yaz gelecek ve kavurucu sıcağıyla tesettürlü hanımları biraz zorlayacak. O zaman size benden tavsiye, yaz aylarında viskon penyeleri tercih edin. Üzerinizde yok gibi duruyor ve serin tutuyor. Kısacası asla kış ayında kullanmayın üşürsünüz. 🙂

modanisa-tesetturgiyim

 

Bu salaş ve kolyeli tuniğin rahatlığını yaşamak için acele edin. Çünkü rahatlığı ve uygunlu fiyatından dolayı çabuk tükeniyor.

modanisa-tesettur-giyim

 

En çok bu giy çık şeklinde olan tunikler hoşunuza gidecek.

modanisa-tesetturgiyim

 

Yeni modeller arasında kot tuniklerde yerini almaya başladı. Kotlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası olunca Benin Style her şeyi düşünüyor.

modanisa-tesetturgiyim

 

Püskül modası geçer mi? Tabiki geçmez ve geçecek gibi durmuyor. Bence geçmesin spor parçalarda bile böylesine güzel duruyorsa püskülleri tercih etmelisiniz. Tüm bu modellere ve yenilerine göz atmak, satın almak için tıklayın…

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Yorumlar

  1. şeyma diyor ki: Eylül 7, 2015 at 18:04:41

    bu tuniklerin elbiselerini dde yapsanız çok güzel olacak.bizde alıp giyerdik..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir