Gio&Mi 2016 İlkbahar / Yaz Çanta Koleksiyonu

09 Jun 2016

 

Söz konusu kombin olduğu zaman aksesuarlar  ikinci plandalarmış gibi geliyor olabilir. Ancak işin aslı bir kombinin şekillenmesindeki en büyük etkenler kullanılan aksesuarlar. Giydiğimiz şeyleri ön plana çıkaran bu güzel detayların en önemlisi ise şüphesiz çantalar. Herkesin zevkine uygun birçok farklı tarzda uygun fiyatlı çantalar üreten Gio&Mi markasının 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu da her zamanki gibi zengin çeşitliliğe sahip.gio mi sırt çantası

Markanın koleksiyonuna kattığı son parçalardan birisi desenli canvas sırt çantaları. Özellikle son yıllarda yaş sınırlaması gözetmeksizin yayılan sırt çantası trendindinin takipçilerinin içlerinden seçebileceği birçok farklı model var.

sırt çantası

Baskılı sırt çantaları arasında favorim lacivert üzerine beyaz balina desenli bu model oldu. Renk olarak sade iken üzerindeki balina desenleri ile eğlenceli olmayı sürdürüyor.

canta--bej--gio--mi-196077-196077-4
Eğer desenli sırt çantası kullanmayı seviyor, ama yine de çantanızın bir ağırlığı olsun istiyorsanız yılan derisi desenli bu suni deri modele bakabilirsiniz.

canta--gumus--gio--mi-200257-200257-1
Bu sene parlak dokularla sıkça karşılaşıyoruz. Gio & Mi de bu trendi yakından takip eden markalardan birisi. Koleksiyonunda bir çok parlak dokuda ve renklerde çantalar mevcut.

 -200192-1

Dore ve lame gibi renkler genelde kullanımı ve kombinlemesi zor renkler gibi görünür. Aslında tam aksine kendi başlarına bir duruş sergileyen renkler olduğu için hemen hemen her şeyle beraber kullanılabilirler. Şık bir kombinle de eşofman takımı ile de sakil durmayacaklardır.

lacivert çanta

Günlük hayatınızda çapraz çantaları tercih ediyorsanız gold detayları ile spor şık olan bu çantayı seveceksiniz. Ayrıca düz lacivert çanta bulmanın oldukça zor olduğunu düşünürsek bir an önce sahip olmanızı öneririm.

canta--pudra--gio--mi-210240-210240-1

Yazları çantalarımız biraz daha küçülüyor, bohem tarzda bucket çantalar belki en kullanışlı model değil. Ama en şıklardan birisi olduğu kesin.

-189157-1

Lazer kesimler, delikli kumaşlar, fileler… Sezonun en öne çıkan bu dokuları kolunuza takmaya ne dersiniz?

canta--sari--gio--mi-210254-210254-1

Sarı bu senenin en trend renklerinden birisi. Biliyorum ilk bakışta “sarıyı ne ile kullanacağız ki” diye düşünüyorsunuz. Ancak düşündüğünüzde sarının birçok renkle kombinlenebilecek renklerden birisi olduğunu fark edeceksiniz. Siyah, kahve ve lacivert tonları ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz sarı renk görünümünüzü baştan aşağı canlandıracak.

Gio&Mi çanta modellerini incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *