Gio&Mi Bahar Çanta Modelleri

19 May 2016

Kışın soğuk ve donuk renklerinden kurtulmanın vakti geldi de geçiyor. Baharın en güzel renkleriyle baştan çıkaracak uygun fiyat, bol çeşit ve kalite ile sizleri buluşturan Gio & Mi bahar çanta modellerini sizler için seçtim.

bayan-canta--mercan--gio--mi-134238-1

Sezonun en çarpıcı renklerinden mercan ile gönülleri fetheden bir model. Bu mini mini çantayı pudra, ekru gibi soft renk kombinlerinizi canlandırmak için kullanabilirsiniz.

Bej Çanta

Kendinden desenli şık ve kullanışlı bu çanta, günlük koşuşturmanızda size yardımcı olacak anahtar parçalardan.

Çanta - Gümüş - Gio & Mi

 

Son birkaç sezona damgasını vuran sırt çantaları iddialarını bu sezon da sürdürüyor. Metalik renklerin ön plana çıktığı sezonda spor şıklık için bulunmaz bir parça.

canta--mavi--gio--mi-195591-195591-1

Mavinin en dikkat çekici tonlarından saks mavisi metal detaylar ile güçlendirilmiş. Rugan çanta modelleri arasında en beğendiklerim.

kırmızı çanta

 

Kırmızının en asil tonlarından bordo ile karşımıza çıkan püsküllü postacı çantası, zarif ve hareketli formu ile kombinlerinizi güçlendirebilecek parçalardan.
Turuncu Çanta

Sadeliği ile şıklığı yakalayan turuncu renk çanta modeli, geniş iç hacmi ve canlı rengiyle birçok parçaya uyum sağlayabilecek formda hazırlanmış.

canta--mavi--gio--mi-200116-200116-1

Sezonun gözde rengi bebe mavisi metal detaylarla birleştirilerek şık bir görünüm elde etmiş. Klasik duruşundan ödün vermek istemeyenler için ideal çanta modellerinden.

Tüm çanta modelleri için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *