Gökkuşağı Trendine Hazır Mısınız?

03 May 2016

Yağmur damlalarının kırdığı güneş ışınlarıyla ortaya çıkan gökkuşağı mucizesini izlemeyi kim sevmez ki? Pek sık karşılaşmadığımız, seyrine doyum olmayan bu renk cümbüşü moda dünyasının da yakın markajında. Gökkuşağı cazibesini koleksiyonlarına taşıyan Dolce Gabbana, Chanel, Gucci, Giorgio Armani tasarımları ile dikkat çeken moda devlerinden yalnızca birkaçı.

70’li yıllara damgasını vuran gökkuşağı trendi bu sezonun da öne çıkan hitlerinden. Kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, lacivert, mor olmak üzere 7 rengi içinde barındıran eğlenceli kıyafetler keyifli bir stilin ipuçlarını veriyor. İşte, okulda, sahilde, davette hareket özgürlüğü sağlayan rengârenk elbiseler, kolay kombinlenebilir oldukları için moda dünyasında oldukça ilgi görüyor. Bu yüzden, gökkuşağı modasına ayak uydururken elbiseleri es geçmemekte fayda var.

Valentino gokkusagi elbise

Çizgili kıyafetler bu sezon çok popüler olsa da çoğu kadın uzak duruyor. Özellikle fazla kilosu olduğunu düşünenler için enine çizgiler kabus niteliğinde. Eğer siz de çizgilere karşı mesafeliyseniz gökkuşağı renklerinin kullanıldığı patchwork gömlekleri tercih edebilirsiniz.

Gokkusagi gomlek

Rengarenk gökkuşağı renklerini kombinlemek zordur. Bu noktada beyaz, kurtarıcı rolü üstlenip sadeliğiyle stili sakinleştirir, hoş bir görünüm sağlar.

Gokkusagi etek

Tek bir ayakkabıyla rengarenk bir görünüm yakalayabilirsiniz desem ne düşünürsünüz? İnanması zor olsa da gökkuşağı ayakkabıyla bu mümkün. Ben de bu ayakkabıdan istiyorum,  dediğinizi duyar gibiyim.

Gokkusagi ayakkabi

Şeffaf çantalar bu sezonun favorilerinden. Çantanızın içi görünsün istemiyorsanız, renkli modellerle gökkuşağı trendini yakalayabilirsiniz. Görenleri hayran bırakacak çanta modellerini trend notlarınıza eklemeyi unutmayın!

Gokkusagi canta

[wa-wps]
Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir