Gölgede Açan Nilüfer Çiçekleri Projesi için Tasarımcılar Bir Araya Geldi

26 Ağu 2014

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-5

“Gölgede Açan Nilüfer Çiçekleri” için sıcak bir yuva kurmak amacı ile Hülya Aslan Koordinatörlüğünde 5 Nisan 2014′ de Bursa İpek Koza Balo Salonunda muhteşem bir gün yaşandı. Projede sunuculuğu Burçin Abdullah ve Şenol İpek üstlendi.

Tuay Karaca ve Seval moda tasarım sponsorluğunda yapılan defilelerden ve değerli moda tasarımcılarının bağışlamış oldukları tasarım kıyafetlerinden elde edilen gelirler ile Sudan’da yetimhane açılacak. Tuay Karaca ve Seval Moda’nın yapmış olduğu müthiş defilelerden kareler bir sonraki yazılarımızda. Tasarımcılar; Bursa İpek Koza Balo Salonunda kendi tasarım ürünlerinin standını kurup, satışında bizzat bulunarak, bu güzel projede destek vermek amacıyla gelen değerli konuklarla bir arada bulundular. Satışı yapılan ürünlerin gelirinin tamamen Sudan’da açılacak olan yetimhane için toplandı. Bu önemli projede tesetturgiyim.com olarak biz de sizler için görseller hazırladık.

Yardım için bir araya gelen konuklara açılış konuşmalarını proje önderlerinden; Kimse Yok Mu Derneği Başkan Yardımcısı Ayşe Özkalay, Dr.Figen Barlas Es, Nilüfer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ali Dilitatlı ve Proje Koordinatörü Hülya Aslan yaptı. Defile de sürpriz isim olarak Şükriye Tutkun sesi ile tüm konukları büyüledi.

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-1

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-4

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-2

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-3 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-5

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-21golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-22

Tuay Karaca tasarım elbisesi ile Şükriye Tutkun

Tuay Karaca ve Seval Moda Defile görselleri bir sonraki yazımızda olacak.

Projede katkı sağlayan tasarımcılar;

Aida Üstün, Aybike Şimşek (Aybikestil), Aysel & Sonay Akaydın (S.S.S Altın Kızlar), Neşe Kahramantürk, Esra Keskin Demir, Ferhan Şafak Budak (Lamra İpek), Filiz Yetim (Hayalen Moda Evi), Gönül Kolat, Hilal Oğuzkan, Kuaybe Gider, Kübra Tekin, Merve Akaydın (Studio Nish), Merve Bahçıvan-Saadet Kaba (Pembe Pırıltılar), Nazenin Butik, Newmoon Ayakkabı-Çanta, Nurcan Yazıcı Küçükakyüz (I’m Nu), Şüheda Aydın (Şüşütown), Zehra Uçar

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-7 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-8 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-9 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-10 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-11 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-12 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-13 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-14 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-15 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-16 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-17 golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-18

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-19

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-20

golgede-acan-nilufer-cicekleri-projesi-23

Tesettür giyim tasarımcıları ile yaptığımız röportajlarımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir