Gönül Kolat Butik Ümraniye

26 Ağu 2014

 

Muhafazakar giyim butik dediğimizde akla ilk gelen isim Gönül Kolat oluyor. Şık ve zarif giyinmek isteyen tesettürlü bayanların yanı sıra muhafazakar giyinmek isteyen kadınların da taleplerine karşılık vererek ismini markalaştırdı ve tasarımlarıyla beğeni topladı. Gönül Kolat bu işe gönül vermiş ve tasarımlarında özgünlüğü tercih etmiş bir tasarımcı. Kolleksiyonlarını belli satış noktalarına vererek herkesin kolaylıkla ürünlere ulaşmalarını sağlıyor.

Gönül Kolat; “Tesettür giyim’den ziyade çıkardığı tasarımların mutaassıp giyinmek isteyen hanımlar için olduğunu ve bu sayede kapalı giyimi açık bayanlara sevdirdiğini, bunun da öncüsü olduğunu ve eleştirilere karşı bardağın bir de dolu tarafından bakmaları gerektiğini dile getiriyor.”

Gönül Kolat’a ulaşmak için Ümraniye’deki butiğini ziyaret edebilir veya instagram hesabından kendisine ulaşabilirsiniz.

Butik 2 katlı ve atölye aynı şekilde Ümraniye de bulunuyor. 8 personeli ile müşterilerine hizmet veriyor. Gönül Kolat tasarımlarının hepsini burada inceleyebilirsiniz. Ayrıca çok yakında Kadıköy Bağdat Caddesinde kendi şubelerini açacaklar ve burada da hizmet vermeye başlayacaklar. Açılış ile birlikte sayfamızdan yeni butik bilgilerini ve görsellerini sizinle paylaşacağız.

Gönül Kolat Ümraniye Butik Adres: Alemdağ cad. Güneş sk. girişi Hilal sk. no.15-8 Ümraniye / İstanbul

e-posta: gonulkolatbutik@gmail.com Telefon:(0216) 443 34 16

Gönül Kolat’a Butik kapılarını tesetturgiyim.com ‘a açtığı için çok teşekkür ederiz.

gonul-kolat-butik-umraniye-5

gonul-kolat-butik-umraniye-1

gonul-kolat-butik-umraniye-3

gonul-kolat-butik-umraniye-11 gonul-kolat-butik-umraniye-12

gonul-kolat-butik-umraniye-10 gonul-kolat-butik-umraniye-9

gonul-kolat-butik-umraniye-6

gonul-kolat-butik-umraniye-4 gonul-kolat-butik-umraniye-2 (1)

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir