Gün Kurtarıcı Şıklık: Takımlar

26 Dec 2016

 

Yoğun ve koşuşturmalı hayat temposunda, hali hazırda bir dolu sorumluluğu ve önem vermesi gereken alanları olan kadınların, her gün ne giysem diye düşündüğü bir gerçek. Özellikle çalışan kadınların en çok sorun yaptığı bu konuda, size pratik ve şık bir çözüm önerisi sunuyoruz; takımlar

Takımların bu denli kullanışlı olması sayesinde, birçok farklı takım elbise ve kombinasyonları mevcut. Etek-ceket takımlarından tutun, yelek pantolon takımlarına kadar uzayıp giden bir derya. Ben de size en dikkat çekici, en kullanışlı ve en çok beğenilen takım elbiselerden bir derleme yaptım.

İsterseniz fotoğrafların üzerine tıklayarak, ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, veya sipariş verebilirsiniz.

gun-kurtarici-siklik-takim-elbiseler-4

Takım elbise deyince, oldukça maskülen, ciddi ve ancak iş ortamlarında tercih edilen takım elbiseler akla geliyor. Zaten bu tarz takımların hemen hemen hepsi, tesettür giyim için uygun olmuyor. Ancak artık tesettür giyim için rahatlıkla tercih edebileceğiniz, uyumlu ve birçok tarzı barındıran takımlar mevcut. Sportif olanından tutun, feminen şıklığı yansıtanına kadar; ister toplantılarda, ister davetlerde, isterseniz de hafta sonu günlük buluşmalarınızda gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

gun-kurtarici-siklik-takim-elbiseler-5

Detaylı ve uyumlu kombin hazırlayabilmek için ne kadar vaktin ve imkanın olması gerektiğini bilirsiniz. Hepsinin temiz, ütülü, hazır ve kombine uygun olması gerekir. Bunlar için de bir dolu hazırlık yapılması gerekir. Ancak yeri gelir vakit olmaz ya da ruh haliniz uygun olmaz. Buna rağmen gayet uyumlu, şık görünümlü olmanız gerekir. Hemen imdadınıza takımlar yetişir. Öyle ki takım elbise artı bir şal artı bir çift ayakkabı ile hazır hale gelirsiniz. Hatta bazı takım elbiseler öyle detaylılar ki, herhangi bir aksesuara ihtiyaç bile duymazsınız. Örneğin bu gömlek-pantolon takımı gibi…

gun-kurtarici-siklik-takim-elbiseler-7

Takım elbiseleri, birlikte kullanabileceğiniz gibi ayrı ayrı başka kombinlerde de kullanabilirsiniz. Bu sayede gardırobunuza zenginlik katmış olursunuz. Pantolon-ceket ikili takımlarında, ister ceketinizi  bambaşka bir pantolonla, farklı bir tarzda kullanın, isterseniz takımı bir arada kendi tarzında kullanın. Tercih tamamen sizin. Yani hem acil zamanlarda vakit kazandırır, hem de diğer zamanlarda işinize yarar.

gun-kurtarici-siklik-takim-elbiseler-1

Abiye kategorisindeki takım elbiseler de oldukça şık ve kullanışlı. Öyle ki birlikte kullanarak bir davete katılabileceğiniz gibi, sadece eteğini kullanarak günlük de kombinleyebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *