Günlük Tesettür Giyim Kombinleri

27 Mar 2017

 

Her ne kadar hava durumu bizi aldatıyor olsa da artık bahar geldi! Ağaçlar çiçek açtı ve bahar dalları sokakları süslemeye başladı.

Bu durum haliyle gardıroplarımıza da etki ediyor. Canlı renkler, sarılar, turuncular yavaş yavaş hurçlardan çıkıp dolaplarımızda yerini alırken, bu geçiş törenine adapte olmak elbette biraz zor olabilir. Koyu renklerin içinden çıkıp adeta deri değiştirirken, bu yazıyla size günlük hayatınızda rahatça uygulayabileceğiniz tesettür giyim kombin önerileri sunmak istedik.

 

Spor Kombin Önerisi

Bu senenin en büyük trendlerinden biri egzotik desenler. Kombinlerde birden fazla deseni kullanmak da oldukça sık göreceğimiz detaylardan olacak. Bunu en rahat uygulayabileceğimiz parçalarımız ise tabii ki eşarp ve fularlar. Diğer bir yükselen trend olan oversize parçaları da hemen hemen her markada bulabiliriz. Özellikle tesettürlü kadınlar için büyük rahatlık ve kolaylık sağlayan bu kesimler, kombinlemesi kolay olduğundan da tercih ediliyor. Mesela, oversize bir parçayla yapacağımız spor bir kombin için bir spor ayakkabı ve bir jean yeterli! Son dönemlerde ortaya çıkan holografik desenleri de unutmamak lazım. Çantalardan makyaj malzemelerine kadar geniş bir yelpazeye yayılan bu deseni, sırt çantasında tercih edersek muhteşem spor kombinimizi hazırlamış oluruz!

Çiçekli Kombin Önerisi

Hangi mevsim olursa olsun siyahtan vazgeçemeyenlerden misiniz? Peki işleri biraz renklendirmeye ne dersiniz? Aksesuarlarınızda parlak renkleri tercih ederek kombininizi mevsime uygun bir hale getirebilirsiniz. Mevsimin en büyük moda akımlarından birisi desenli pantolonların her şeyi şeyi renklendirirken güçlü etkisi aynı zamanda büyülü bir şekilde işleri sade tutmayı da başarıyor.

Yamalı Ceket Kombin Önerisi

Sürekli trendlerin üzerinde durduk madem, son kombinimizde de buna devam edelim. Sezonun dikkat çeken bir diğer trendi ise yamalar. Özellikle kot ceket, pantolon ve gömleklerin üzerinde sıkça karşımıza çıkıyorlar. Sloganlardan tutun da çiçeklere kadar uzanan bu geniş yama modasında kendinize uygun parçayı bulacağınıza eminiz. Ceketinizin içine giyeceğiniz düz bir tişört ve canlı renklerdeki bir etekle tarzınızı konuşturabilirsiniz. Eğer kendinizi daha net bir şekilde ifade etmek isterseniz broşlardan da yardım alabilirsiniz.

Ayrıca 2017 İlkbahar Yaz tesettür kombin önerilerimize bir önceki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir