Günün Kurtarıcısı Spor Penye Elbiseler

26 Feb 2016

Rahat olmayı her insan sever. Ancak kadınlar için rahatlık biraz daha lüks bir istek halini almaya başladı. Günlük koşuşturmalar içerisinde çalışma hayatına ayak uydurmak için giyilen kıyafetlerin zorluğundan kurtulmayı istemek sanırım ihtiyacın ötesine geçti. Haftanın her günü topuklu ayakkabılar, klasik giyimlerden sonra hafta sonunda spor giyinmeyi tercih edebilirsiniz. Üstelik tek parça olan rahat elbiselerle kendinizi oldukça şık hissedeceksiniz. 2016 ilkbahar ve yaz sezonuna güzel bir giriş yapan üreticiler, tüketicilerin isteklerine iyi şekilde cevap vermekte. Koşuşturma halinde olduğunuz bir haftadan kurtulmak ve kendinizi rahat hissetmek adına sizin için seçtiğim elbiseleri gözden geçirmeye hazırlanın. Bu yaz kesinlikle tüm yorgunluklardan biraz olsun sıyrılmayı başaracaksınız. Unutmayın! Zihin dinginliği kadar beden dinginliği de çok önemlidir.

armali-marin-lacoste-elbise--lacivert--dide-178905-1

Armalı ve lacoste yaka olan bu tek parça elbiseleri görünce üzerinizdeki rahatlığı anında hissedeceksiniz. Detaylar için tıklayınız.

armali-marin-lacoste-elbise--bordo--dide-178904-1

Aynı modelin bordo rengine ne dersiniz? Çizgili olması sizi fazla endişelendirmesin. Çünkü bu tarz elbisele boydan tek parça ve uzun olduğu takdirde kilolu değil daha zarif gösterme hilesi vardır. Detaylar için tıklayınız.

esofman-elbise--antrasit--sementa-161486-1

Yine boydan tek parçalı spor bir elbise daha… Sementa giyimin baş tacıdır penye tasarımları çalışmak. Penye deyip geçmeyin kalite olarak yıllarca eskitemeyeceğiniz bir markadır. Bir tane olsun tam olsun diyenlerdenseniz dolabınızda sementaya mutlaka yer açın. Detaylar için tıklayınız.

esofman-yelek--bordo--sementa-162621-1

Yine sementa giyimden tek parça uzun bir yelek. Elbise gibi altına tayt ya da dar paça pantolonlarınızla kullanma şansınız var. Detaylar için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *